Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl
Tedsharp

3xC99_Blueberry Fast 150HPS

Recommended Posts

Posted (edited)

C99 x Blueberry Fast 

Nawozy - TopMax Bio Bizz - póki co czeka

Ziemia - BioBizz All Mix

Lampa HPS Philips dual 150W

Donice małe 10cm x 10 cm / potem 5-7 litrów okoli 20 cm obwodu

Box 0,4 x 0,4 x 1,5m

Wentylacja wentylator kanałowy i filtr węglowy + mieszający nad lampa 

Fotoperiod 18/6 i 12/12

To już moja kolejna uprawa po przerwie. Poprzednia z wielu przyczyn jednak padła.

Weg dzień 2/0

Kiełki pojawiły się po 2 dniach, poszły w małe doniczki i po 4 dniach efekt jak na zdjęciach,

temp w box’ie około 30 st, wilgotność będzie około 70-90% bo wstawiony jest nawilżacz dosyć mocny - nie wiem czy to dobrze jak przestrzeń między lampa a doniczkami będzie wypełniona mgiełka ....)

roślinki wyciągnięte (tak je zastałem po kilu dniach od włożenia pestek) ale lampa poszła już w dół. 

Woda z dodatkiem Plagron Lemon Kick (PH wyjściowe około 8 zbite do około 5-6 - pisze około bo mierze papierkami).

podlane dzisiaj 3x80 ml, kolejne podlanie za około 3-4 dni (wysoka wilgotność)..

proszę komentować 

(poprzednie uprawy mi nie wyszły bo:

- stara, ponad roczna otwarta ziemia Plagron

- brak mierzenia i regulacji pH wody 

- brak reakcji na niedobory 

stad licze na Wasze wsparcie)

large.F27A0122-A0F4-4821-B5C2-09E8D6C13CCF.jpeg.260034f39f5cbf10e9f368c56aed5d4d.jpeglarge.8EDC1AC1-D635-4075-BF92-6079D376CC6A.jpeg.e069b199e12bee668ff709f6f21e2c66.jpeglarge.26675C37-3E17-4A2E-943F-2EF6F1CD26DF.jpeg.a65e5b6c1fc3a0650ccc62e5129aadc6.jpeg

zdjecia słabej jakości - będą lepsze

Edited by Tedsharp
  • Upvote 1

5 godzin temu, Stary czlowiek i moze napisał:

na Twym miejscu bym nawilzacz dal na zew przy wlocie powietrza

Hmmmmm może i by to jakoś i zrobił, ale będzie ciężko. Myślisz ze w środku za bardzo nawilża i będzie zaraz grzyb albo co???

5 godzin temu, Tedsharp napisał:

Hmmmmm może i by to jakoś i zrobił, ale będzie ciężko. Myślisz ze w środku za bardzo nawilża i będzie zaraz grzyb albo co???

nie poprost bym roslinkę dołożył jedną 😄 ile by tego nie bylo to i tak jest za malo 😄

A ja bym w ogóle nawilżacz wyje.. i do£ożył jedną doniczkę. Co tu pisać. Wygląda ok na początek.

• Upvote 1

Dzieki Rysiu! 

Prawda jest taka ze nie jest tam za wilgotno. Dzisiaj zrobię UP i zobaczymy jak to wygląda. Dzieki chłopy za info

5 godzin temu, Rysiu napisał:

A ja bym w ogóle nawilżacz wyje.. i do£ożył jedną doniczkę. Co tu pisać. Wygląda ok na początek.

Dokładnie, szkoda miejsca. Imo lepiej mieć 25% plonu więcej. 

Dobra - namówiliście mnie :). Czy w takim razie warto doprowadzić pare z nawilżacza do wlotu pasywnego? Mam gdzieś jeszcze gdzieś nasionko 

up 5/0

31 oC w boxie / wilgotność 40% bez nawilżacza. Jeden pomidor ma dziwnie wykręcony liść ale myśle ze to nic złego. 

large.E7610017-2320-415F-93C5-EA25A1C4E640.jpeg.927750c6515c8e8ed594ed60b02825de.jpeg

• Like 1