Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | 4X600W Automat AK


Konik6959

Recommended Posts

Siemka all pytanko a propos większej uprawy, pacjent ak automat, pestki wybiły są pod lampami,szt,600w na wysokości 80 cm,chwilowo stoją na matach w większej ilości do momentu aż podrosną, doniczki są materiałowe pobierają wodę z maty, podlewam raz dziennie okolo wiaderka na małą mate i około 2 na dużą, temperatura około 24/28 stopni, czy nie podlewam za dużo? Dzięki za pomoc

IMG_20190405_200854.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Konik6959 napisał:

Siemka all pytanko a propos większej uprawy, pacjent ak automat, pestki wybiły są pod lampami,szt,600w na wysokości 80 cm,chwilowo stoją na matach w większej ilości do momentu aż podrosną, doniczki są materiałowe pobierają wodę z maty, podlewam raz dziennie okolo wiaderka na małą mate i około 2 na dużą, temperatura około 24/28 stopni, czy nie podlewam za dużo? Dzięki za pomoc

IMG_20190405_200854.jpg

ŁO cie kierwa , z takim tematem to bym w ogole zapomnial o internecie ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Konik6959 napisał:

Jestem poza granicami kraju panowie tak że luzik( to tylko połowa na zdjęciu), chodzi o to że jestem swierzaczek i nie do końca wiem co z czym się je, więc jak by ktoś nawet po krotce mógł coś doradzić będę wdzięczny?

Poczytaj ten temat to mniej więcej ogarniesz. A staraj się podlewać do 2-3 dni. Z fartem do końca ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+