Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 240W | Mars Hydro 4x Hash Monster


Recommended Posts

Dzien 22

Yo Roslinki zostaly dzisiaj podlane 700ml wody oraz przelaczone wczorajszej nocy na 12/12

Narodzil mi sie maly problem zaczyna mi strasznie capic w pokoju albo filtr nie daje rade albo gdzies cos jest zle podlaczone chociaz watpie bo patrzalem I wszystko sie wydaje git jakies rady na to ?

Przestac juz lac bio grow I od przyszlego tygodnia dawac juz bio bloom i top max czy .. ?

 

IMG_20190405_231718.jpg

IMG_20190406_140027.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie możliwe że po 22 dniach filtr przestał filtrować, chyba że ci jakąś konkretną lewiznę sprzedali. Pisałeś, że któregoś dnia ci upadł, sprawdź dobrze wszystkie łączenia i rurę czy nigdzie się nie przerwała.  

Możesz odstawić biogrow i na razie sam biobloom topmax trochę później.

 

Ogólnie rośliny wyglądają bardzo dobrze. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minute ago, Judaista said:

Nie możliwe że po 22 dniach filtr przestał filtrować, chyba że ci jakąś konkretną lewiznę sprzedali. Pisałeś, że któregoś dnia ci upadł, sprawdź dobrze wszystkie łączenia i rurę czy nigdzie się nie przerwała.  

Możesz odstawić biogrow i na razie sam biobloom topmax trochę później.

 

Ogólnie rośliny wyglądają bardzo dobrze. 

Cholera wie jeszcze Raz lookne wszystkie laczenia. mi sie przeszkadza ale zonie Tak .. filtr niby dobre opinie ma

Oki to bloom poleci przy nastepnym podlaniu 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+