Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 240W | Mars Hydro 4x Hash Monster


Recommended Posts

Dzien 40/7 Fllo 7

:Elo ?

Panny rosna bardzo ladnie dostaly dzisiaj duza dawke witamin mianowicie 3ml topmax 6ml Biobloom 6ml Biogrow (liscie troche zolkly albo mi sie wydawalo :D) Lab 3ml I Ffj 6ml w 3 litrach wody.

Wkoncu ta najmniejsza w prawym gornym rogu pokazala preflowery co tez mnie cieszy szczerze nie licze na nia ale zobaczymy co pokaze ?

Pozatym nic ciekawego narazie puchna bez problemow btw przyszedl mi nowy filtr zamontuje go jutro zobaczymy czy da rade bo w boxie juz zaczyna naprawde fajnie pachniec ?

IMG_20190424_181959.jpg

IMG_20190424_181910.jpg

IMG_20190424_181224.jpg

IMG_20190424_181210.jpg

IMG_20190424_181205.jpg

IMG_20190424_175059_HHT.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Virandell napisał:

@lolaszek Pierwsze gro w zyciu narazie badam teren:S5:

ale w przyszlosci tez jakiegos COB planuje Raz ze glosnawy jest ten Mars Hydro (chociaz mieszak glosniej chodzi ) dwa ze wsumie do najlepszych nie nalezy ale na pierwszych kilka razy styknie ?

ile Cie kosztowal ten panel btw. ? 

 

Ja tez sie przymierzalem do marsa na szczescie trafilem na kogos kto robil sam panele ale widzialem juz niezle topy spod marsa takze luz, idzie ladnie u Ciebie wrecz wzorowo nawet jak nie da rady jakos super lampa to sobie poradzisz na pewno pod czymkolwiek lepszym ? , zapraszam do siebie , mam zawsze dwie aktytwne fotorelacje ?

Edytowane przez lolaszek
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minutes ago, lolaszek said:

ile Cie kosztowal ten panel btw. ? 

 

Ja tez sie przymierzalem do marsa na szczescie trafilem na kogos kto robil sam panele ale widzialem juz niezle topy spod marsa takze luz, idzie ladnie u Ciebie wrecz wzorowo nawet jak nie da rady jakos super lampa to sobie poradzisz na pewno pod czymkolwiek lepszym ? , zapraszam do siebie , mam zawsze dwie aktytwne fotorelacje ?

Obserwuje obserwuje ladnie zielono Tam masz ? 

Co do panelu stoi ogolem na ebayu Po 90£ ale czesto mozna bidowac mi akurat udalo sie kupic za 60£ (nowka sztuka nieuzuwana 3 lata gwarancji) ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+