Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 240W | Mars Hydro 4x Hash Monster


Recommended Posts

56 minutes ago, seedmaniak said:

Następnym razem spróbuj robić zdjęcia wykorzystując okulary przeciwsłoneczne, radziłbym też usuwać uschnięte liście z doniczek bo to zaproszenie dla pleśni. Co do wielkości roślin, upatrywałbym winowajce po stronie źródła światła, pomyśl o COB albo dorzuć do tego Marsa coś dodatkowego.

Z Tymi okularami dobry patent ?

A co do kwesti swiatla tez myslalem ze moze byc winowajca na poczatku ale rozkminilem pare growlogow I ludzie robili to 100+ tylko weg 6 tyg w moim przypadku bylo 3 ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogolnie to na temat lamp z aliexpres sie nie wypiwiem bo nie mialem nigdy wiec nie powiem ci czy sa takie same jak z specjalistycznych sklepow z oswietleniem. A jak sie coby sprawoja to masz wiele relek z tymi lampami na roznych forach to zobacz jak im to idzie i ile tematu zciagaja, zreszta z hps tak samo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

46 minutes ago, bortek said:

Ogolnie to na temat lamp z aliexpres sie nie wypiwiem bo nie mialem nigdy wiec nie powiem ci czy sa takie same jak z specjalistycznych sklepow z oswietleniem. A jak sie coby sprawoja to masz wiele relek z tymi lampami na roznych forach to zobacz jak im to idzie i ile tematu zciagaja, zreszta z hps tak samo. 

Ta relek duzo przejrzalem z Cobami I fajne paly wychodzily hps niestety odpada porobie research I cos sie ogarnie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Guru napisał:

Polecam citizen clu058 albo tańsza wersja 048. Jestem bardzo zadowolony. Możesz zmontować sam i dużo zaoszczędzisz ?

Bortek ma cree i też jest wypas na maxa. 

 

Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem clu.48. Tylko nie wiem jaka moc wybrac, podpowiedz czy na 0,64m wystarczy 200w?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minutes ago, seedmaniak said:

Ale jest też masa GL z Marsem gdzie wyniki i struktura jest jak u Ciebie. To powoduje że ja się  ledami  zbyt nie interesuję 

No wlasnie 50/50 widze niektorym ladne wyszly drugim lipa straszna (tak jak mi) ale wlasnie sie zdecyduje na citizena tego co w linku wyslalem realny pobor 62 waty I teraz sie zastanawiam czy sprzedac tego Marsa czy dac Marsa + tego coba 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+