Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

seedmaniak

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

seedmaniak last won the day on November 7 2018

seedmaniak had the most liked content!

Community Reputation

13

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam do Was pytanie, znalazłem w Green Cracku 2 pestki, jest to wynik jak sądzę samozapylenia (banan) jakie będą te pestki??
 2. Jak wspomniałem dam im jeszcze 7-14 dni, pierwszy pod nóż trafi Original Grand Daddy Purp , zerwałem sampla i powiem mnie palacz który wiele dymu miał w płucach - jeden haust wywalił z "butów".
 3. Masz rację GC najdorodniejszy, co do kwestii lamy, to początek były pod MH 250, a na FLO trafiły pod lampkę 600 W z ustawieniem SL.
 4. Teraz dla wyrównania strat, daj im 24/0
 5. Zgadzam się z kolegą, też mam i jedyne wykorzystanie, tych kabli w boxie to podgrzewanie doniczek, tak by korzenie miały wyższa temperaturę.
 6. Jak widać koniec tej uprawy jest bardzo bliski, co weekend będą ciął po 2 sztuki. Potem robię sobie miesiąc wakacji, i z nowym rokiem zaczynamy z nowym projektem.
 7. Ten największe liście wiatrakowe ja bym usunął.
 8. I ja mam podobne odczucia, jakiś czas byłem na # ale poziom odpowiedzi od admina czy moderatorów mnie przeraził i zniechęcił, po tych doświadczeniach jak trafiłem do Was to "przeraziła" mnie normalność i merytoryczność więc tu zostaje. Amen 😁
 9. U mnie w póżnym flo na 15 litrowy air pot daję 2 litry wody codziennie.
 10. Eter kupisz w growshopach opakowania podobne do butanu, palę z bonga z "gwoździem".. W ekstrakcji postępowałem zgodnie z doświadczeniami #tersterCBD
 11. Pochwalę się Wam że wyekstraktowałem olej przy pomocy eteru (DHO), produkt znakomity - nowa jakość palenia marihuany jedyny mankament to ilość, żeby to miało sens trzeba użyć min. 2 słoików 1 litrowych suszu.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+