Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

seedmaniak

Completed growlog
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

seedmaniak last won the day on November 7 2018

seedmaniak had the most liked content!

Community Reputation

13

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przyznam że mimo doświadczenia, kilka nowinek przetestuję w następnym grow. https://www.youtube.com/watch?v=l3l1OnXkzWg
 2. Mam do Was pytanie, znalazłem w Green Cracku 2 pestki, jest to wynik jak sądzę samozapylenia (banan) jakie będą te pestki??
 3. Jak wspomniałem dam im jeszcze 7-14 dni, pierwszy pod nóż trafi Original Grand Daddy Purp , zerwałem sampla i powiem mnie palacz który wiele dymu miał w płucach - jeden haust wywalił z "butów".
 4. Masz rację GC najdorodniejszy, co do kwestii lamy, to początek były pod MH 250, a na FLO trafiły pod lampkę 600 W z ustawieniem SL.
 5. Zgadzam się z kolegą, też mam i jedyne wykorzystanie, tych kabli w boxie to podgrzewanie doniczek, tak by korzenie miały wyższa temperaturę.
 6. Jak widać koniec tej uprawy jest bardzo bliski, co weekend będą ciął po 2 sztuki. Potem robię sobie miesiąc wakacji, i z nowym rokiem zaczynamy z nowym projektem.
 7. I ja mam podobne odczucia, jakiś czas byłem na # ale poziom odpowiedzi od admina czy moderatorów mnie przeraził i zniechęcił, po tych doświadczeniach jak trafiłem do Was to "przeraziła" mnie normalność i merytoryczność więc tu zostaje. Amen 😁
 8. Eter kupisz w growshopach opakowania podobne do butanu, palę z bonga z "gwoździem".. W ekstrakcji postępowałem zgodnie z doświadczeniami #tersterCBD
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+