Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | 1x BubbleGummer


Creso

Recommended Posts

Dzień 25/weg

Wczoraj podlana dość syto wodą i 2ml t.vega temperatura i wilgotność jak widać utrzymują się za dnia jak i w nocy

45-55% wilgotność

26-28 temp.

2 boczne szczyty podwiązane aby rozrosły się na boki aby światło padało też w środek 

zrobiłem topping parę razy na niższych i wyższych szczytach będzie ich około 12-16 bodajże ? 

w boxie trzymam 3x ziarno z palenia aby troszkę podrosły i lecą na parapet bo tu nie mam miejsca ? 

zastanawiam się ile dni jeszcze na weg potrzymać i wystartować na flo. Jakieś rady ? 

lampę trzymam na wysokośći 30 cm od doniczki po liściach widać jak by światło je zraniło sam nie wiem 

 large.IMG_20190314_193130.jpg.6d1053c07bb1545ce92a45f5f985435f.jpg

large.IMG_20190314_193133.jpg.62131679b3aedddf5cbc9cecc6740f7e.jpglarge.IMG_20190314_193154.jpg.6283b9c61e4e5a1783638843a8ee791f.jpg

Edytowane przez Creso
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up

Dzień 32/weg

dostała 3ml t.vega

5ml biopon

oczywiście dodałem też naturalne odchody kurze w granulkach, roślinka jak widać rośnie coś jej chyba brakuje, dużo je aż prosi się o więcej papu ?

zrobiłem też lekkie lst

ile jeszcze wega przytrzymać ?

large.IMG_20190321_083902.jpg.abb8e53cb15169bdaca43e4792e7b2ca.jpglarge.IMG_20190321_084103.jpg.8dcc2db47b8cc7c10bcffc05468880eb.jpglarge.IMG_20190321_083943.jpg.02f461aad68ce32d6ed335d18aaadfe3.jpg

 

Jutro wszystko zostanie przeniesione do boxa 100x100x200 a także wchodzi hps 400w :S5:

Edytowane przez Creso
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Serio chcesz jedna roślinę dawać na box 1x1 i hps 400w i to jeszcze na wegu? Ja bym trzymał ja w tym box-ie jeszcze pod ta cfl tak mniej więcej do drugiego tygodnia kwitnienia aż z tym że bardziej mniej niż więcej. Mija się z sensem wstawianie jednego planta na wegu pod hps 400 i w dodatku to strata prądu według mnie.

Ja bym ja jeszcze pod ta cfl w tym małym box-ie przetrzymal na wegu jakieś 3 tygodnie może 3,5. Bryła korzeniowa w 11L donicach u mnie potrzebowała 50 dni żeby się zbudować na tyle dobrze żeby u góry widać było niewielka ilość korzenia więc myślę że na 12L 53-60 będzie ok pod tym względem. W dodatku to wszystko by było na plus dla Ciebie oczywiście. Lepszy korzeń, lepsza roślina. Lepsza roslina, wiecej topow. Więcej topow, więcej palenia. A zwłaszcza że masz hps 400 na jednego planta. Innymi słowy bądź cierpliwy i pozwól jej pokazać pełnię potencjału. Cierpliwość to cnota ?  No chyba ze Ci się spieszy to wedle uznania. Ale na pewno jak byś zrobił jak mówię nie pozalowal byś. ? Jak bym miał namiot 1x1x2 to tak jak mówię przetrzymal bym ja jeszcze na wegu żeby mogła pokazać pełnię swoich możliwości. Jedyną przeszkodą do tego jesteś teraz Ty sam, a raczej to czy wykazesz się jeszcze odrobiną cierpliwości. ? Ale tak na prawde pamietaj ze przy sezonie to Ty decydujesz o wszystkim i wszystko zalezy wszystko od ciebie i od tego czego oczekujesz od rośliny ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz piękne roślinę, uważaj z azotem, nie przesadź:)

A nie letrpiej jak przelozysz do dużego boxa na vegu mieć je pod clf 150,  powiększony nad roślina i masz światła more than enought ?  400W na vegu to zmarnowane pieniadze.A potem przełożyć żarówkę na 400W hps, t al mniej więcej w 3 tygodniu kwitnienia.

Inna sprawa jak chcesz jedna roślinę w tak dużym boxie to czemu nie wybrałeś odmiany sativa tylko indica. Jak chciałeś jedna to trzeba było kupić Amnesia Haze albo mój ulubiony Malavi Gold i SCROG na całej siatce. Którąkolwiek sativa zaroslaby Ci cały 1m2. 

Ewentualne jak wolisz mieć fazę z indica to masz miejsce na co najmniej 4/5 i LTS albo SCROG. 

Tu masz kilka słów na temat swojej rośliny

https://en.seedfinder.eu/strain-info/BubbleGummer/Female_Seeds/

https://www.leafly.com/products/details/female-seeds-bubblegummer

Rośnie 60/80cm indoor

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze przyczepie się do granulowanych kurzych odchodów, mam lekkie wątpliwości czy nie spalisz roślin. Wszędzie radzą, żeby przed podlewaniem granulki moczyć przez 14 dni i dopiero takim roztworem podlewać rośliny. 

No i kurze gó**o ma ph 7,5 więc odczyn zasadowy, żebyś nie miał później problemów że złym ph medium. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+