Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | 1x BubbleGummer


Creso

Recommended Posts

Dnia 18.04.2019 o 14:41, michal_o napisał:

TAKIEGO LST TO POZAZDROŚCIĆ. Kozacko. Indukcja i miedzy drugim a trzecim tygodniem flo, blizej trzeciego. 

To moje pierwsze lst ☺️

2 godziny temu, Esned napisał:

@Creso nie zbrzdyniala teraz wyglada ładnie ? pewnie ktoś powie ze mogła by stracić jeszcze trochę liści i dolnych odrostów tego popkronu ale ja narazie bym tak zostawił ? potem bym powycinał te słabe odrosty z dołu te malutkie które będą miały mikroskopijne fotki po co roślina ma tracić energię by się przebić z takimi małymi do góry i jeszcze pompować energię by urosły a to nigdy nie będzie to samo ?  

 

Zastanawiałem się nad tym żeby powycinać popcorn ale jak widać w środku wybiły te dolne łodygi i się trzymają tam parę znajdzie takich co małe i energię tylko zabierają, i czy to nie był by większy stres dla rośliny dopiero co po fryzjerze 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

:elo: 

Dzień 71 / 19 flo 

Przedobrzyłem z lst i roślinka się złamała ale już się w miarę zregenerowała z czego jestem dumny, jedynie co nie mogę zrobić to ponowne lst boję się że złamanie pociągnie się w dół do korzeni więc nie dam rady odsłonić większej częśći topów jak dawniej. roślinka już zaczyna szronić robi się fajnie aż miło popatrzeć  ? 

nawóz ten sam + bananki do tego znowu wleciało CO2 large.20190428_141957.jpg.8d53892cb3283862d963c8526fb0df08.jpglarge.20190428_141914.jpg.d5d133db65b6b373476952ca8247249a.jpglarge.20190428_141904.jpg.9de8ccec08a15ca13e49efa78b7f9f1b.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dnia 2.05.2019 o 01:51, lolaszek napisał:

nie to ze wnikam ale co sie stanelo 

problemy rodzinne po 30 latach mieszkania wujek wpadł i wszystko babcia przepisała na niego i utrudnia nam życie nic nie poradzę psy codziennie szkoda gadać, ogarnę mieszkanie wtedy będę działał jak na razie lipa prawie wpadłem więc musiałem ściąć roślinki.... 

do 2 miesięcy może coś zacznę 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+