Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | 1x BubbleGummer


Creso

Recommended Posts

no tak wyszło jak bym sam wiedział że zakupię boxa 1x1 i hps 400 to bym od razu więcej roślin wziął, co do kurzych odchodów ładnie się rozłożyły jakoś się nie gryzą jak na razie

posłucham waszych rad i przytrzymam 3 tyg. wega i 2 tyg. kwitnienia i tak jak mówicie w późniejszej fazie kwitnienia wrzucić hps ?

 

Mam też 3 roślinki pestki z palenia też wylądują w boxie

Edytowane przez Creso
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To nie zmarnujesz miejsca ?

Roślina nie skorzysta z mocniejszego światła na vegu więc po co płacić za dodatkową energię? 

Ż mojej wiedzy mógłbyś mieć mocniejszą lampę ale też na flo wtedy gdy generujesz roślinom dodatkowe co2. Wtedy wymagania roślin są inne, potrzebują wyższa temp, więcej papu... 

jak będziesz się szykował do następnego projektu i nie wiedział jakie rośliny kupić, załóż wątek na forum, chętnie wszyscy ( ja na pewno ) pomogą. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy wrzucać hps-a takiego mocnego do takiego małego box-a? Według mnie nie ale ja nie miałem nigdy hps. Tyle że np Judaista ci pisał na czacie wczoraj że taki hps w takim box-ie nie ma prawa ma bytu. Mi się też tak wydaje dlatego przerzucil bym później roślinę do dużego boxa. W tym dużym i tak masz odrobinę za dużo światła z tego hps tyle że tam odrobinę co może na prawdę pomoc bo raptem 5 tyś lumenów. A w tym 40 tyś. Toć to szok i koniec życia na ziemi tak mi się wydaje. Wyobraź sobie jak by słońce nagle zblizylo się do ziemi trzykrotnie bliżej. Wiesz co by było? Ameno, kaput. I śmiem twierdzić że jeśli tego hps wlozysz do tego boxa to będzie tak samo. 

Edytowane przez michal_o
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up

Już w większym boxie i pod hps ?

Dzień 41

Temp. 22-24

Wilgotność utrzymuje się w granicach 30-40 

Podlewane wodą z co2 i tera vega 

W boxie trzymam parę kwiatków po to aby podnieść wilgotność i nie tylko ?

large.IMG_20190330_114709.jpg.8c7d1e220eb0977c475dc4cfb5d37c9d.jpglarge.IMG_20190330_114717.jpg.2c23b24b837c8fd9e9a16aa9c56ba809.jpglarge.IMG_20190330_114729.jpg.18b72e8eb08129247a35b1448d9a2327.jpg

BubbleGummer > białe plamki z nawozu 

large.IMG_3024.JPG.b24cc955bcfcbc113cc77d73f615889a.JPGlarge.IMG_3020.JPG.df237c28baaf3858e57f97d87a96dc77.JPGlarge.IMG_3028.JPG.03475794383aeced8771646a0b4da09b.JPG

Edytowane przez Creso
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, michal_o napisał:

Jesteś pewny że te plamki to przez nawóz a nie początek niedoboru magnezu? PS. Zajebiscie rozlona, będziesz zadowolony z końcowego rezultatu bo ciężko by było nie być po tak dobrym lst. ?

Tak to z nawozu ( CO2 ) trzymam w wiadrze i się na wierzcvhu takie porobiły :) więc nie mam się czym martwić 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+