Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | 1x BubbleGummer


Creso

Recommended Posts

Dzień 50 / wega

temp. 22-28 

wilgotność 40% w nocy +50%

Roślinka ma się dobrze podlewana i pryskana nowym preparatem ( Biohumus uniwersalny z dżdżownic kalifornijskich ) do tego doszła mała torebeczka 10g Powder Feeding GROW a także Co2 w tabletkach, wspomnę też o moim systemie podlewania ( woda-woda-nawóz ) oczywiście pH w granicach 6,5-6,9 i codziennie spryskiwane 2 razy za dnia i w nocy po wyłączeniu lampy 

We wtorek przełączone na 12/12 już mija 7 dzień i mogę powiedzieć że środkowe odrosty pną się w górę a także boczne odgałęzienia wspinają się ku górze, naliczyłem jakieś 18 szczytów czeka mnie bardzo długie flo ?large.20190408_095653.jpg.ec16809559bedc6c362f5ee3a56b4390.jpglarge.20190408_095647.jpg.4d9bd879abcd1adc3c7dc5b61bf4c19c.jpg

 

 

Edytowane przez Creso
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 60 / 9 flo

Nie ma o czym pisać roślinka zdrowa nie choruje aż za dobrze chyba ma ?

jedynie co znalazłem to szczyty mają po 1 listku bardzo żółtym lecz wraca już do normy dostają teraz ( t.flores i herbatkę z bananów ) 

jedna roślinka poszła pod nóż okazało się że to ( męska odmiana ) więc szybko wyleciała z boxa 

Chciałem jeszcze zapytać czy jak teraz mam flo to czy mogę zrobić fryzjera ?

large.IMG_3124.JPG.2efee41675138af1b59560d89da8ccb2.JPGlarge.IMG_3165.JPG.64d675d96971d38818ef20f53d4cbc10.JPGlarge.IMG_3137.JPG.403de9f598754edc517858dd996d9ec5.JPG

Edytowane przez Creso
  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc przycinać wszystko od dołu ? Bo zbytnio nie wiem żebym czegoś nie popsuł 

21 godzin temu, Esned napisał:

Ja bym im zrobił fryzjera maja strasznie gęsto  ? moim zdaniem jest to chyba najlepszy moment na to by powycinać co niezbędne ?  

Ok fryzjer zrobiony lst poprawione teraz troszke zbrzydniala ale ma czas by znow byc piękną ?

Edytowane przez Creso
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Creso nie zbrzdyniala teraz wyglada ładnie ? pewnie ktoś powie ze mogła by stracić jeszcze trochę liści i dolnych odrostów tego popkronu ale ja narazie bym tak zostawił ? potem bym powycinał te słabe odrosty z dołu te malutkie które będą miały mikroskopijne fotki po co roślina ma tracić energię by się przebić z takimi małymi do góry i jeszcze pompować energię by urosły a to nigdy nie będzie to samo ?  

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+