Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sleestack#Skunk DNA Genetics Cree cxb 3590 60W 0.28m2


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Dzik   @Gucio          DZDS

 

66 Dzien Kwitnieina 

Harvest 

Dzieki wszystkim za udzial w spektaklu , mysle ze do 10 dni suszenia bedzie . 

IMG_2286.JPG.b0ad812ef5e5ffbf2fc0750d0e67d077.JPG

IMG_2287.JPG.ea443d11ca6caf8255ef8406135d3766.JPG

IMG_2289.JPG.ad419e4a367d0d5f39728544c38094d9.JPG

IMG_2290.JPG.cd749894842216b16683f21b53f95eb0.JPG

Wlasnie patrzylem na fotki i zapomnialem napisac czegos przydatnego. Jak widac na zdjeciach roslina ma pare plastikowych laczen . Ano wlasnie nie uzywajac siatki mozemy wspomoc sie tymi trytkami i odgalezienia przymocowywac do siebie . Cos jakby taka manipulacja wzrostem jak przy urzyciu siatki z tym , ze siatke zakladamy na wegu by mloda rosline trenowac . Tu ten patent z trytkami pozwala nam w kazdym momencie przeciac laczenie i zalozyc nowy plastik i dalej np. dluzsze odrosty znizac w dol. Albo jak topy sa takie ciezkie ze opadaja to tez mozna sie wspomoc ,-) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Gucio @Pomidorek @Nowy84   DZDS     

A wiec wagowo to wyszlo jak na zdjeciu plus 7 gramikow dzien przed wazeniem musialem zabrac i to co wczesniej scialem takze te 60 gram bylo. Towar nie taki zbity , nie taki zywica pokryty , luzny , susz przed curring iem pachnie jak slonecznik .Mozna suszyc bez filtra, nie wali niczym oprocz slonecznika.  Na moje oko odmiana potrzebuje duzo zarcia i te nawet 80 dni na flo by dobrze popuchnac i stwardniec. Probki przed sloikowaniem daja mimo to , ze moje topy nie popuchly wystarczajaco , moze jest nie w pelni moc, towar wyglada jak jakis slaby material , duzo rudych wlosow......    ale jaka to mimo wszystko mam moc i jaka jest przyjemna faza !!!!  70% sativy dalo tej odmianie niesamowita faze , ktora atakuje mozg  ze spoznionym zaplonem . Oczy czerwone i zarypane jak po masle . Faza psychodeliczna bardzo przyjemna , nie zamula nie chce sie isc spac , mozna cos zrobic w mega skupieniu i z nowymi pomyslami.Odczuc cielesnych malo , cala moc skierowana jest na umysl ,-).  Jezeli lubicie euforie i stan , w ktorym  wszystko jest wam obojetne i usmiech z twarzy nie znika wam mimo ch*j..ego dnia to polecam ta magiczna odmiane . Do tego faza utrzymuje sie 4 godziny i nawet z rana jest sie lekko zarypany.

U mnie niestety nastapi przerwa w uprawie , ale jak juz bedzie i powrot to raczej zaczne od tej odmiany . Pod wzgledem jakosci Fazy , jaka ja lubie  moj Nr. 1 ze wszystkich odmian jakie mialem przyjemnosc konsumowac. 

Dzieki wszystkim za udzial . Zycze udanych zbiorow.....

IMG_2291.JPG.ec2a447527ae54134085986aa91da721.JPGIMG_2296.JPG.265716438284a03c3ddb253b6de17f3e.JPG

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej. No to jak wrażenia z coba? Warto?

Może nie są twarze topy przez te gorączki bo i moje co niektóre nie były twarde. Następny raz będzie lepszy . Ogólnie wydaje mi się że przy ledach rośliny potrzebują więcej nawozow Ale to moje spostrzeżenia. Miłego weekendu ?

Aaaa jak chcesz mieć twarde i zbite to polecam worki próżniowe ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Faza ktora opisales bardzo podobna do tej z royal ak od RQS, ktore mam jeszcze z pierwszej uprawy. Wszytsko dzieje sie w glowie, masz sile, checi i jestes otwarty na wszystkie propozycje, zaden zamulacz kanapowy, a na poczatku wlasnie takiego haju szukalem, bo nie znalem innego :D palenie z ulicy zawsze bylo takie, ze typowo do kanapy cie wbijalo i czulo sie mrowienie w calym ciele i ja wlasnie takiego haju szukalem, przez co czesto prowadzilo do przepalenia, z 2-3 buchy za duzo i oczy czerwone jak czeresnie i jedynie juz sie o lozku myslalo, na drugi dzien lekko jeszcze zamulony. a teraz wystarczy jedna dobra chmura i jest pieknie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+