Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sleestack#Skunk DNA Genetics Cree cxb 3590 60W 0.28m2


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki Panie , trichomy jeszcze nie sprawdzalem. Wypuszczaja duzo nowych bialych klakow , takze mam zamiar je trzymac 18 dni . Taki mam tez grafik ;-). Nie powiem , bo sloiki puste , przerwa w "sporcie" takze sie nie spieszy . Fajnie by bylo jak by za te 18 dni nawet polowa trichomow brazowa. To jest w 70% satiwa , wiec tym razem dluzej i wkoncu licze na energetyczna bombke , bo maslo mam zamiar z wszystkiego zrobic , a jak maslo to lepiej energetyczna sative niz kanapowa indyjke . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 12.08.2018 o 10:42, Dobry Człowiek napisał:

Idą jak kuna w agrest ? a trichomy jak tam ? 

Wlasnie sprawdzalem trichomy i wiekszosc juz pod mleko podchodzi ,tydzien i pelne mleko powinno byc .  Musi miec moc , nie odpuszcze jej !!! 

23 godziny temu, Pomidorek napisał:

@Pasjonista już pisałem kiedyś... ale ta twoja dziewczynka... ładna oj ładna :)

@Pomidorek  DZDS , a powiem Ci , ze jakbym ta slicznotke  w tym roku gdzies na out dal to przy tej pogodzie co byla , jest i bedzie to dopiero by wygladala !!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek jest i aktualizacja

Ostatni dzien 8 tygodnia ,-) Jesien ,tuz tuz. Ostatni raz podlalem z nawozem , pojawiaja sie nowe biale wlochy mimo , ze jest juz  duzo brazowych .Trichomy prawie mleczne . 2 tygodnie i kosa bo grafik napiety .

Dzien Kwitnienia  55

IMG_2277.JPG.4320a72fa19324cd6e987b0d5d1a144a.JPG

IMG_2276.JPG.48d10f1055a204bed37c516c122832c4.JPG

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+