Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led 180W DIY/2xSex bud/60x60x140


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To Twój ogródek ;) nie czytałem całego dziennika, to normalne rośliny pełnosezonowe ? Jeżeli tak, to mam lepszy pomysł dla Ciebie, Rewegetacja :) chyba że masz nasiona na kolejny grow, to tydzień przed ścinką wrzucał bym już nowe nasiona to moczenia... Jeżeli normalne to z tych łodyg co szkoda Ci wyrzucić możesz też spróbować zrobić klony.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bahaha dobre dobre :D 

 

co do tych dolnych... ja bym to olał bo dużo z nich nie będzie, roślina po ścięciu głównych i tak przystopuje na tydzień (o ile to normalna), a tak skupi się na głównych i lepiej potrzymać główne ten tydzień dłużej do bursztynów :) ale jak już pisałem, rób jak uważasz :) ja piszę w swoim imieniu jak ja robię ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, Vito napisał:

zwiększy przepływ powietrza i auksyny rośliny skierują w główne topy/łodygi.

Vito pisałeś o mieszającym, kupiłem wenta takiego coś jak do łazienki 100mm, wsadzić go do środka czy w jedną z dziur namiotu jako drugi wtłaczający, otwór jest zaraz nad topami?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mieszający inaczej cyrkulacyjny np. https://grower.com.pl/pl/p/Eko-Fan-2-biegowy-20cm-13W-wentylator-z-klipsem/1967

Wtłaczać powietrza nie trzeba, najważniejszy jest wyciąg a świeże powietrze wleci metodą pasywną (otwarte wloty te z siateczką), może zawieś go po środku u dołu namiotu pomiędzy roślinami aby sobie wiał, bez żadnych przewodów wentylacyjnych.  

Chyba że wtłaczasz świeże powietrze z dworu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+