Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Panel Led Grow 150W CITIZEN clu058 3.500K 3xAuto Night Queen 1 grow świeżaczyna zapraszam serdecznie


bakcyl

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dobra :D namówiłeś mnie panie :D  dajmy na to ze doniczki przyjda mi w środe  bo nie chce zeby kiełki za szybko wyszly bo nie mam w co innego je włozyc ....  no i zamówiłem  5 doniczek 7.5 litra  także lece w takim razie wymoczyć te dwa citiricale :) tak a pro po to to form jest w miare bezpieczne :)?? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, Pasjonista napisał:

Witam to znowu ja dzisiaj panny wylądowały do pojemniczka z wacikami po  12h wszystkie sie ladnie namoczyły i wylądowały na samym dnie teraz czekam aż sie wyklują :) a z nudów zrobiłem zdjecie boxa jak i lampy za jakość przepraszam niedlugo sie to zmieni ;) wolalem lampe kupic niz nowy telefon heheh ;) sa rzeczy ważne i wazniejsze.large.20171231_150540.jpg.04068fb480d67afbd86d0238f9547630.jpglarge.20171231_150347.jpg.09f8b78c81ea119edc88b5e56147e35c.jpglarge.20171231_150423.jpg.c649f43723eebf4e358a701f023291f0.jpglarge.20171231_150414.jpg.9c977b8acca877524b7e0acc4752d150.jpg

Edytowane przez bakcyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Pasjonista napisał:

Moc drzemie w Twej lampie beda plony w stowkach liczone.

hehe nie przesadzaj jestem swieżaczek ale bede robił  wszystko i słuchał waszych rad i moze cos wyjdzie :) nie ukrywam ze na 5 roslin jak by wykiełkowały  to chciał bym uzyskać ze 120 g suchego chociaż:) ale wiadomo jak to wyglada w praktyce :D za farme postawnowiłem sie zabrać iż duzo kasy wydaje na jakies marne palenie ktore w ogole nie klepie .... poprostu szkoda hajsu i zdrowia zeby jakies gowno zapalic postanowiłem byc samowystarczalny i hodować tylko i wyłącznie na własny użytek :)  poprostu takie nowe hobby :) 

A jeżeli chodzi o lampe to była ona robiona na wzór spectrolight :) tyle ze inny radiator i chlodzenie jest a podzespoły jezeli chodzi o diode itp sa praktycznie te same soczewka 120 stopni 

tylko takie pytanie mam czy moge poprostu lampe mieć powieszona na maxxa u góry tylko sobie bede natezenie swiatła  regulował potencjometrem ??? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Rysiu napisał:

Ciekawi mnie ten led. Sam go mintowałeś? Jak rozwiązane jest podłączenie potencjometru?

Rysiu niestety nie montowalem go sam bo sie na tym kompletnie nie znam ogólnie Lampa jest zrobiona tak, żeby działała długie lata. Wysterowanie diody w maksymalnym położeniu potencjometru to 45%   potencjometr fajna sprawa można sobie regulować natężenie światła. same podzespoły to koszt 700zł za robocizne dałem 150zł wiec wydaje mi się ze  cena dobra a jakość lampki zajebioza .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+