Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Panel Led Grow 150W CITIZEN clu058 3.500K 3xAuto Night Queen 1 grow świeżaczyna zapraszam serdecznie


bakcyl

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

14 minut temu, xcslawko napisał:

tak patrze na twoje oswietlenie i mam pytanko  ... ile dales za sam radiator ?? i gdzie go zdobyles ?? 

Sluchaj ja calość kupiłem bo nie znam nie na elektryce zbytnio zeby takie panele tworzyć :)  za cały kompletny panel dałem 850zl   jest on na powierzchnie 0.64m2 ale z racji potencjometru natęzenie swiatla sobie reguluje :)  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, bakcyl napisał:

xcslawko powiedz mi czy ja juz moge je naginac ?? jak to najlepiej zrobic bo one w sumie wysokie nie sa jeszcze nie wiem jak sie za to zabrac 

no wlasnie one sie wogole nie wyciagnely .tak widac na zdjeciach ( to dobrze ) poczekaj jeszcze z LST ... ale dziurki powierc na delikatne sznureczki ...  zrob fote z profilu i wtedy bedzie lepiej widac kiedy zaczac z LST

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

9 godzin temu, lolaszek napisał:

Siemanko,

 

Sluchaj - obserwuje Twoj post od poczatku ;)

Tak sie sklada ze bedziemy leciec pod takim samym sloncem .

 

Pytanie nr 1

 

Jak na galce masz ustawione i wysokosc dotychczas i jakies uwagi co do tempa :)

siemanko no wlasnie z tym sloncem to trza ostroznie :) ja na weg to mam na galce rozkrecone tak na 40-50%  mocy to maxx  mi sie wydaje ze i tak troche za duzo no ale zobacze bo juz mam tak usstawione od poczatku to niech se ten pierwszy grow tak leci wysokość lampy to gdzie z 70 cm od dziewczyn tam jest soczewka 120* wiec zalcane jest trzymanie lampy wyzej  a co do temperatury to  luzik na polowie mocy jak ja mam rozkrecona to jest temp w granicach 24-25*C  a na maxxa podchodzi pod 30C*  takze nie jest zle poradzisz sobie z temp bez problemu :) a teraz pytanie do znających sie na tym treningu LST zrobilem zdjecia profilowe panien i pewno sa jeszcze za niske na jakiekolwiek naginanie ?? 

large.IMG_20180119_105135.jpg.483ca4ba50465c503c0502503d4cdf4b.jpglarge.IMG_20180119_105148.jpg.5e39cb3a56e3c831eb3dfcfac3084820.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+