Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Panel Led Grow 150W CITIZEN clu058 3.500K 3xAuto Night Queen 1 grow świeżaczyna zapraszam serdecznie


bakcyl

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Witam  nadszedł czas na up :) dzien 36 zycia panien 10 dzień FLO   jak one wygladaja waszym fachowym okiem ?? jestem poczatkujacym wiec mam pare pytan ... 
1. czy liscie u dołu to normalka ze zaczynaja obumierać i mam sie tym nie przejmowac ?? 
2. wczoraj podlalem panny bo mialy juz dosc sucho no i dzisiaj tak jak by te liscie takie oklapniete sa myslicie ze to przelanie podlewalem tak jak zawsze powolutku az sie delikatnie dnem woda przeleje.

3. no i ostatnie pytanie na nie ktorych lisciach wlasnie wychodza takie brazowe plamki jak na zdjeciu czym to moze byc spowodowane ??? dziewczyny dostaly juz 2 dawki nawozu na FLO pierwsze podlanie bylo polowa dawki    nastepne podlanie bylo bez nawozów no i 3 wczorajsze było podlane pelna dawka  tak jak zalecił producent czy to moze bys od przenawożenia ?? 

 

large.IMG_20180209_130449.jpg.36bb3ec9b451da2741720628c2e9d5be.jpglarge.IMG_20180209_130419.jpg.92d80e90c43f079167c1663aa54ce071.jpglarge.IMG_20180209_130401.jpg.bd6402f609df124141334655ee616bd8.jpglarge.IMG_20180209_130341.jpg.fc67b77c6623240e2665b349ea5fb0e6.jpg

Edytowane przez bakcyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Miś napisał:

To nie przenawożenie. Braki fosforu, karm teraz powoli regularnie. Tymi liśćmi na samym dole bym się zbytnio nie przejmował,będzie je zrzucała, i tak tam światło nie dociera.

powoli regularnie tzn jak ?? np polowa dawki  co podlanie czy jak byś to widział ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, bomber napisał:

ph sprawdz. 

 

chodzi zapewne o  pomiar ph ziemi ??? jezeli chodzi o podlewana wode to reguluje ja do prawidlowego ph niestety nie mam miernika aby sprawdzic ph gleby ... dzis juz lepiej rosliny dzien po podlaniu stercza jak po*****e :) nie sa juz oklapniete  no i puki co te plamy nie postępuja bede obserwowac jak to bedzie sie toczyc 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, lolaszek napisał:

Mozesz podac odleglosc panelu i jakie ustawienia potencjometru na przestrzeni tego growa ?? Dziekuje

 

 

Ja obecnie mam 60% odleglosc 70cm a panny maja 5 dzien zycia 

daj lampe na sama gore jak tylko wysoko sie da i potencjometr odkrec na 60% na weg starczy jeszcze zapas spory lumenów jest a jak sie zaczyna flo no to ja osobiscie mam lammpe odkrecona na maxxa i jest ok nie mam problemow z temp ani wilgotnoscia 

Edytowane przez bakcyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, bakcyl napisał:

daj lampe na sama gore jak tylko wysoko sie da i potencjometr odkrec na 60% na weg starczy jeszcze zapas spory lumenów jest a jak sie zaczyna flo no to ja osobiscie mam lammpe odkrecona na maxxa i jest ok nie mam problemow z temp ani wilgotnoscia 

Ok , zajebiscie - jak je karmiles na poczatku , ja dawalem im po kieliszku codziennie z jednym dniem suszy ale ziemia nie byla wilgotna wiec dostaly dzisiaj po poltorej kielona , kiedy przestawiac Twoim zdaniem podlewanie na rzadsze ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+