Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Panel Led Grow 150W CITIZEN clu058 3.500K 3xAuto Night Queen 1 grow świeżaczyna zapraszam serdecznie


bakcyl

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow tego forum  dopiero zaczynam swoja przygode z rolnictwem wiec postanowilem sie tutaj zalogowac  poniewaz smiem twierdzic iz pomozecie laikowi ogarnac to i owo w razie jakis problemow sam sobie pewnie nie poradze a wasze uwagi i wskazowki beda dla mnie naprawde cenne. A wiec zaczne od przedstawienia wam mojego boxa i reszty podzespołów.

Oświetlenie :

Panel Led Grow 150W CITIZEN clu058  3.500K z potencjometrem

Fotoperiod:

18-6 h

Box:

Dark Room 60x60x170

Podłoże:

Canna Profesional

Donice:

3x 11l Airpoty

Nawozy:

Plagron:Weg-Power roots , Vita race , Alga grow, super Vit

               Flo- Alga bloom , green sensation

Wentylacja:

Wyciągający Axial Flo turbo 150 z regulacja obrotów puki co bez filtra pozniej sie zobaczy :)

1 x wlot pasywny

Dodatkowe info:

Jeżeli chodzi o trening to nie wiem jeżeli ktoś posłuży dobrą radą to z miła chęcią takową przygarne :) bo w sumie to nie wiem co kiedy i jak a wiadomo jak w teori a jak w praktyce.

Mam natomiast jeden problem Wracajac do wentylacji boxa uruchomilem na sucho bez roslin aby zobaczyc jakie tam panuja warunki w trybie 18/6 kiedy oswietlenie jest wlaczone  temp wynosi 26-28 stopni .Kiedy swiatlo nie swieci temp wynosi 22  stopnie a wilgotnosc podchodzi do 60% lecz kiedy wszystko odpale z wentylacja to jezeli chodzi o temp jest ok ale wilgotnosc  spada do 30% a czasami i mniej co sadzicie dziś zakupiłem nawilżacz powietrza i wam powiem ze to praktycznie nic nie daje :( nie wiem juz zdołowany jestem 3 raz sie za to zabieram i nie mam zamiaru teraz rezygnowac gdy juz mam wszystko na tip top... ehhh czy ma to sens w ogole jezeli ja bede miał taką słaba wilgotność :(???  prosze o porady i info bo jestem juz przygotowany tylko no musze wiedziec czy to ma sens albo jak podbić ta wilgotność cholerna ....

A tu odebrane juz panny czekają tylko rolnik coś cyka :)

 

20171230_152623.jpg

Edytowane przez bakcyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie stresuj się tak tą wilgotnością. Lepiej mieć za małą teraz, niż za dużą na późne kwitnienie. Może na plonie stracisz parę procent, niż jakby była wyższa wilgotność. Może. Zresztą, jak rośliny będą rosły, będzie się zwiększała ich powierzchnia liści i będą więcej wody oddawały przez loście do otoczenia, to wilgotnoś sama zacznie rosnąć w namiocie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 minut temu, Rysiu napisał:

Nie stresuj się tak tą wilgotnością. Lepiej mieć za małą teraz, niż za dużą na późne kwitnienie. Może na plonie stracisz parę procent, niż jakby była wyższa wilgotność. Może. Zresztą, jak rośliny będą rosły, będzie się zwiększała ich powierzchnia liści i będą więcej wody oddawały przez loście do otoczenia, to wilgotnoś sama zacznie rosnąć w namiocie. 

No i dziekuje ślicznie za odpowiedz w takim razie panny zaraz leca do wody up juz niedlugo ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i co ?? no i  poszly do wody na 12 h i potem do pojemniczka z chusteczkami a nastepnia do docelowych 11 litrowych doniczek.

Moje pytanie brzmi  po wlozeniu panien do kilichow i po stuknieciu kazdej z nich jedna poszla na dno czy mam sie martwić ?? jak co to mam w zapasie 2x critical 2.0 auto takze sie pytam doświadczonych ;) no i sorki za jakośc zdjec ale mam narazie taki tel jaki mam i nic  nie poradze na ten moment ;) prosze o wyrozumiałość

20171230_181801.jpg

Edytowane przez bakcyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 minut temu, Pasjonista napisał:

Pyknij by wszystkie opadly na dno. Dokupuj doniczki zwykle nawet 7 litrow wystarcza i mocz crticale, 

Nie narazie te 3 chce ogarnąć pierwsze grow bardziej eksperymentalne jak mi to w miarę wyjdzie itp itd to następne będzie tak jak mówisz :) zobaczymy co ze mnie za rolnik heheh

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+