Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB 50W | Hindu Kush


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

31 minut temu, Pasjonista napisał:

Fajnie to wygląda . Mały boxik ale się da.!!! Nie wiem czy dobrze zrozumiałem " w boxowej nocy" - pykasz fotki jak Laski mają ciemniejsze. Pozdrowienia i z fartem

akurat sie trafilo ze podczas robienia zdjec zdarzyly wykaczyc sie lampy i zrobilem fotki heh

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super a ta ziemia to do warzyw czy kwiatów. Ogólnie to najlepszy mini zestaw z efektem końcowym jaki widziałem. Szacunek. Tak trzymaj

edit. Ja bym jeszcze ten mieszajacy zamienił na mniejszy komputerowy taki jak w mojej obecnej uprawie . Ten co masz zasłania trochę leda i parę lumenow nie dochodzi .

Edytowane przez Pasjonista
dopisać
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Pasjonista napisał:

Super a ta ziemia to do warzyw czy kwiatów. Ogólnie to najlepszy mini zestaw z efektem końcowym jaki widziałem. Szacunek. Tak trzymaj

edit. Ja bym jeszcze ten mieszajacy zamienił na mniejszy komputerowy taki jak w mojej obecnej uprawie . Ten co masz zasłania trochę leda i parę lumenow nie dochodzi .

To ziemia warzywno kwiatowa. A wiatraka nie mam innego i tak jak na taki box to te 50w zupełności styka a tymi paroma lumenami się nie przejmuje bo roślinka naprawdę zapierdala :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pasjonista napisał:

jak zapierdalato wiecej swiatla exstra doping Ziemia daje rade. Moze napiszesz co to by ci z bidaboxow mieli alternatywe by taniej i nie utopic kasy i calego projektu

https://www.alleceny.pl/produkt/432573/ziemia-uniwersalna-warzywno-kwiatowa-10-l proszę to ta ziemia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+