Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | BioBizz | Noname


Recommended Posts

ok nie doczytalem ja bic analfabet.

nie no na powarznie bede sie oszczedzal i wydaje mnie sie ze prawdopodobie rozumuje.

P.s. od 15 grudnia dojdzie wiekszy boxik 0,36 led ufo nie pamietam ile wat i cfl85w razem cos kolo 250hps zobaczymy co zrobi roznorodnosc swiatel pozdro i z fartem ihaaaa

dzis podlane 2ml blo0m 1,5.top max na jeden litr a pochlonely nie cale 2 litr

Edytowane przez Hektor
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, joka.menas napisał:
11 godzin temu, joka.menas napisał:

Ktos pisal ze mieszanie swiatel robi hermafrodyty.

my juz swiecilismy hpsem i ufo dadalismy ale w zaawansowanym stadium kwitniecia jakies 3 tygodnie przed scinka teraz dojdzie jeszcze cfl 85 zobaczymy co sie wytworzy hehehe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witamy

Sorry za te opuznienia z upem ale sie porobilo u nas miedzy czasie stad brak czasu

teraz up dzien 38 zycia roslinek

1.jpg.305c2d0f50e79e672154a925a77cc282.jpg

2.jpg.c92884666c0785c911959eea7fc3bd48.jpg

tutaj najlepsza z fotek tak nam sie wydaj

3.jpg.3fe816067045a2f03e6d08b5f8a56bdd.jpg

jak widac znowu farcik i z 3 pestek no name 3 dameczki jednej sztuki nie robilismy zdjec bo narazie nie ma sie czym chwalic!

wczoraj dostaly papu 2 litry wodziany z wyregulowanym ph 5,5 do tego na litr poszlo 1,5ml top max 2ml bloom i 1ml grow.

Pozdrawiamy i naturalnie prosimy o wszelkie wskazuwki  porady!

hejaaa i do przodu

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Hektor napisał:

wczoraj dostaly papu 2 litry wodziany z wyregulowanym ph 5,5 do tego na litr poszlo 1,5ml top max 2ml bloom i 1ml grow.

Vito kiedys mi odradzil regulator pH i od tamtej pory nie uzywam.

5,5? Moze troche za nisko.6,0 pH, oczywiscie rowne zrodla podaja roznie ale 5,5 to moze za niska wartos z ktorej bedzie pozniej ciezko wyjsc.

Nawozy obnizaja pH, woda z kranu, zmierz pH swierzej kranowy, pozniej zmierz jej pH po odstaniu 24h. Nastepnym razem jak bedziesz dawal nawozy tez zmierz pH.

Co do nawozow odstaw BioGrowa i poczekamy co sie stanie. BioG tylko na weg a na flo tylko jak masz braki azotu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, joka.menas napisał:

Vito kiedys mi odradzil regulator pH i od tamtej pory nie uzywam.

5,5!? No to z Twojej proby nr 2 tez moze gowno wyjsc. 6,5 pH tyle w temacie. Wywam regulator.

Nawozy obnizaja pH, woda z kranu, zmierz pH swierzej kranowy, pozniej zmierz jej pH po odstaniu 24h. Nastepnym razem jak bedziesz dawal nawozy tez zmierz pH.

Co do nawozow odstaw BioGrowa i poczekamy co sie stanie. BioG tylko na weg a na flo tylko jak masz braki azotu.

2 podejscie i zle pH i nie potrzebne lanie BG.

woda odstana min 24h wiem robimy tak

roztwor byl ustawiony na 5,5 poniewarz ph w donicy bylo 7,0 przelaniu donicy z tym roztworkiem ph w granicy 6,0 do 6,5 tagrze chyba gitarka

oki czyli biogrow narazie do szafeczki chowamy 

no zobaczym co z tego bedzie

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+