Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | White Widow, Northern Light (RQS) | 60x60x140


Recommended Posts

Jeszcze nie podlewam, liście zaczynają wyglądać na mniej pofalowane. Jutro podeślę fotki.

Mam jednak większy problem i bardzo proszę o info.

Trzecia roślina, od czwartku wygląda jak na zdjęciu. Nic się nie dzieje - roślina stoi.

Co o tym sądzicie? 

Proszę o pomoc.

IMG_1744.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szkoda czasu na kiełkowanie nowej która jak starsze wejdą na flo to ja przerosną i zabiorą światło.Najlepszym sposobem jest sprawdzanie w rękach wagi doniczki, lekka to podlewam - cięzka czekam.Stoją w miejscu bo korzeń budują a 11l to sporo osobiście przy automatach używam max 7l. BioBizz to bubel nie nawóz ale musisz sam się o tym przekonać lepiej zainwestować w inne nawozy bio niż kupować tani shit co dupy nie urywa a problemów czasem wiecej z tą słaba herbatą.Następnym razem z tym metrazem to spokojnie 4 rośliny auto w 7l sie zmieszczą.Z fartem!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Czesć, poniżej niedzielny update.

@SmakMaroca999 Zostałem przy BioBizz TryPack. Następnym razem kupię polecane przez Ciebie.

Dzień - 22

Wysokość (geste liscię) - 19,5cm
Wysokość (Rzadki liście) - 24,5cm

W 15 dniu zacząłem podlewać Bio Grow - szybko zaczęły rosnąć.

Patrząc na różnice w budowie ze wszystkich sadzone ostała mi się jedna White Whidow i jedna Northern Light.
Przy sadzeniu mi się pomieszały i w sumie nie wiedziałem, co rośnie :)

Ok, pytania poniżej:

1. Czy zaczynają już kwitnąć? Pojawił się lekki zapach i "chyba" zalążki topów. 
2. Jeżeli już kwitną, to lać Bio Bloom i Top Max?
3. Co może być powodem lekko wygiętych do góry liści (w tej z mniejszą ilością liści)?
4. Czy robić LST? Nie za późno?

Jeżeli macie jakieś uwagi/sugestie, to chętnie.

pozdr.

stz.


 

IMG_1785.jpg

IMG_1786.jpg

IMG_1788.jpg

IMG_1789.jpg

IMG_1790.jpg

IMG_1792.jpg

IMG_1793.jpg

IMG_1796.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Preflowery to te wloski co sie pokazaly . @stz mamy coreczke :) . Od dnia w ktorym sie pokazaly zaczynasz liczyc flo. Jak mozesz to oblicz to i przy nastepnym Twoim poscie mozesz dodawac dzien flo? 60 dzien flo to ponoc dobra srednia do scinki.

2. Nastepne podlanie nawozowe mozesz smialo dawac BB i TM.

3. Jaka masz tam temperoture?

4. Wyginac rosliny mozna od 3 pietra lisci do konca jej zywotnosci ( wiele osob nie zaleca LST przy AUTO-matach ale te osoby mnie nie powstrzymaja :D ). Pamietaj tylko ze LST przed podlaniem. Roslina jest w tedy wiotka i mniejsza szansa ze sie cos zlamie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+