Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ile godzin pod lampą?


royes90

Recommended Posts

5 hours ago, royes90 said:

Dziękuje za odpowiedź.
Co do tych wartości NPK nie mam pojęcia, nie wiem czy na butelce jest to podane, ale i tak już dawno wywaliłem butelkę.
Gleba też nie wiem jakiej firmy, wziąłem zwykłą, którą znalazłem w szopie. Jest to moja pierwsza uprawa, cóż człowiek głupi i na błędach się uczy :(
Jaki teraz nawóz mógłbym im podawać i przez ile? Planton K do kwitnących byłby ok?

Co prawda widziałem wiele osób, którym coś udało się na tym wyhodować. Od biedy może przelecisz na tym, albo będziesz miał problemy z roślinką. Jednak odradzam i polecam zakupić BioBizz TRY-PACK w cenie 45zł z dostawą(około). Na trochę Ci wystarczy, zależnie od tego ile masz roślinek :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok, dzięki dzisiaj już zamówię.
Bio-grow na fazę wzrostu to narazie mi nie potrzebny
Bio-Bloom na kwitnienie to potrzebny
Top-max? stymulator kwitnienia? w sensie, że większe topy beda na roslince? I mogę zmieszać top-maxa z bio-bloomem?

Edytowane przez royes90
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym sprawdzil ta Twoja ziemie z szopy, ta ziemia moze byc mocno nawozona i moze popalic rosliny. Lal bym tylko samo woda przez ok 30 dni. Top max to stymulator- nawoz z przerowna iloscia skladnikow potrzebnych roslinie t prawidlowego funkcjonowania (transport wody, wchlanianie skladnikow itp) wiec odpowiadajac na Twoje pytanie tak wieksze TOPy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, joka.menas napisał:

Ja bym sprawdzil ta Twoja ziemie z szopy, ta ziemia moze byc mocno nawozona i moze popalic rosliny. Lal bym tylko samo woda przez ok 30 dni. Top max to stymulator- nawoz z przerowna iloscia skladnikow potrzebnych roslinie t prawidlowego funkcjonowania (transport wody, wchlanianie skladnikow itp) wiec odpowiadajac na Twoje pytanie tak wieksze TOPy.

Ziema, w której są zasadzone to - "Podłoże uniwersalne firmy Hollas"
Takie coś: http://ogrodnik24.pl/pl/p/HOLLAS-STERLUX-PODLOZE-UNIWERSALNE-20L-W-WA/7530?gclid=CjwKCAiA07PRBRBJEiwAS20SIMGxQlqCb_qLK_h9poxlG5ChwH_Uku4SvUMFtbYXoCdSjkmpow8nbhoC6B4QAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sama woda przez przynajmniej 30 dni moze i dluzej zalezy jak roslina bedzie reagowala. Lepsze rozwiazanie w obecnej sytuacji jest zakup ziemi biobizz lightmix (ona jest bez nawozow wiec biogrow tez bedziesz mogl uzywac) przy ziemi biobizz allmix (ona jest lekko naworzona wiec sie leje bardzo malo biogrowa) decyzja nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odp :)
Najlepiej przesadzić rośliny teraz do tego biobizz lightmixa zakopac po same liscie? I zalaczyc mieszanke biogrowa z topmaxem wtedy? w jakim stosunku?
Nie wplynie to kolejne przesadzenie negatywnie na roslinki? bo juz raz je przesadzałem, a teraz będzie drugi raz..
I troche się boje przesadzac kwitnance juz roslinki - czy to ze kwitna to nic nie szkodzi?

Edytowane przez royes90
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 11.12.2017 o 11:57, royes90 napisał:

Najlepiej przesadzić rośliny teraz do tego biobizz lightmixa zakopac po same liscie?

teoretycznie tak, ale nie aż po same liście, da trochę łodygi... 

O 11.12.2017 o 11:57, royes90 napisał:

I zalaczyc mieszanke biogrowa z topmaxem wtedy? w jakim stosunku?

tak jak producent zaleca, na jego stronie znajdziesz tabelkę dawkowania

O 11.12.2017 o 11:57, royes90 napisał:

Nie wplynie to kolejne przesadzenie negatywnie na roslinki? bo juz raz je przesadzałem, a teraz będzie drugi raz..
I troche się boje przesadzac kwitnance juz roslinki - czy to ze kwitna to nic nie szkodzi?

lipa... wrzuć zdjęcia i ocenimy bo tak to wróżenie z fusów...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+