Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vapefully.com hemp.pl

Recommended Posts

royes90   

Moja pierwsza hodowla, roślinki mają ok 30dni ile trzymać pod lampka? tryb 12h on i 12h off bedzie odpowiedni? ak-47 automat

Share this post


Link to post
Share on other sites
royes90   

Odświeżę trochę temat. 
Dzięki za odp. Zastosowałem się do rad i świeci narazie 20/4. Roślinki fajnie rosną już mają ok 48-50 dni. Mam jeszcze jedno pytanie, czas oświetlenia jakoś im stopniowo zmniejszać? Jak tak to po jakim czasie? Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
royes90   

Dzięki, za 1 tydzien może 2, zmienie im te cykle.
Mam jeszcze jedno pytanko trochę inny temat, ale nie chce juz zakladac osobnego wątku, więc tu zapytam. Jak to jest z przesadzaniem? Jest ono konieczne? W sensie, że jak nasionko wykiełkuje to najpierw muszę je posadzić w takiej małej donicznie, a pozniej jak drzewko sie rozrosnie to koniecznie musze przesadzać do duzej? Czy mogę odrazu wykielkowane ziarenko zasadzic do dużej i potem nie zawracać sobie głowę przesadzaniem? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vito   
9 godzin temu, royes90 napisał:

Jak to jest z przesadzaniem? Jest ono konieczne? W sensie, że jak nasionko wykiełkuje to najpierw muszę je posadzić w takiej małej donicznie, a pozniej jak drzewko sie rozrosnie to koniecznie musze przesadzać do duzej? Czy mogę odrazu wykielkowane ziarenko zasadzic do dużej i potem nie zawracać sobie głowę przesadzaniem? 

najlepiej sadzonki tworzyć w małych doniczkach/kubeczkach...

Kiełkowanie i sadzonka powinna być w samej glebie typu light mix, aby żadne nawozy jej nie popaliły (korzonków)... Dlatego robi się sadzonki i dopiero do docelowych.

Jak masz w docelowych glebę bez nawozów można od razu ale nie jest to słuszne bo sadzonki się szybko wyciągają... Ale jak wolisz, to Twój ogródek... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×