Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB 100W | BioBizz | Royal AK


Gucio

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta nizsza panna ma 30cm do swiatla, wyzsza 15 i obie wygladaja podobnie, tak wiec przypalenie mechaniczne bym wykluczyl. Do tego gdzies czytalem, ze na flo ledy powinno sie dac nawet blizej niz na weg. Dzisiaj podlalem sama woda, cos tam pija bo jednak od soboty donica bylo juz dosc lekka. na konkurencyjnym forum (nie wiem czy nazwe moge podawac) znalazlem przyklejony temat odnosnie deficytu magnezu i na zalaczonych fotach tamta roslina miala bardzo zblizone oznaki do moich dziewczat, ale ze brak mi doswiadczenia to sam juz nie wiem. Narazie idzie woda, jak za pare dni sie nie poprawi to albo doleje sama wode z tym aptusem tylko wieksza dawke albo spryskam sola i dorzute dolomitu. Chyba, ze ktos z tutejszych medrcow z kosmosu ma dla mnie lepsze rady to grzecznie slucham :D dziwne tylko ze te braki sa glownie na glownych topach a boczne wygladaja naprawde spoko..no i jak tu zyc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No teraz to juz du*a, nie bylo lst Bo mnie na miejscu nie bylo a boxa nie powieksze. Ale ogladajac inne FR z tymi ledami (na innym Forum) to nie widzialem takich przypalen a lampy ustawione ponizej 30cm na Flo..


Zapomnialem dodac, ze zolte liscie robia sie tez u doly rosliny na starych wiatrakach, do tego skoro liscie sa przypalone to te biale wloski nie powinny tez zbrazowiec?? Warunki: 24-26 stopni, wilgotnosc w dzien nie przekracza 35%, moze za suche powietrze??

tutaj jeszcze fota z lotu golebia

large.IMG_5211.JPG.832acaa574bc62e6851ffac1376eda9a.JPG

Edytowane przez Gucio
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba znalazlem winowajce, ten Aptus Booster ma N-9 :Facepalm: to dwa razy wiecej niz ten sqrwialy biogrow :D  dodajac ten nawoz + biobloom razem moglo dojsc do wysokiego stezenia fosforu z magnezem, co doprowadzilo do blokady rosliny. Ktos moze potwierdzic moja teorie? :huh:Do tego jest to nawoz minerano-organiczny, a biobizz tylko organiczny, moze miec to wplyw na to jak wygladaja moje panny?

Teraz wolno puchnie, ale wode pije, bo leje odstana srednio co 2, 3 dni az dolem wyleci, na oko po ponad 1L. Przed chwila sprawdzalem ph ziemi tym testem z tabletka i woda destylowana - wyszlo, ze 6; tak a propo moze ktos polecic jakis miernik ph? :P

Zrobic flusch czy narazie las sama wode, moze opryk z soli epsom?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatni up przed swietami, kobity wygladaj..tragicznie..w pizdu deficytow, bylem zbyt ostrozny zeby nie przenawozic i wyszlo tak jak teraz wygladaja. Mysle ze ten aptus wiecej zaszkodzil niz pomogl ale to z mojej winy, bo zbyt czesto go stosowalem i mysle, ze stalo sie to co juz powyzej napisalem. Od czwartku dostaly 2 raza sama wode, spryskane sola epsom i podsypane dolomitem, na dolomit juz bylo chyba za pozno. Oprysk duzo nie zdzialal albo znow za malo tego psikalem..wczoraj dostaly wode z nawozami, 2ml bio grow i 4ml topmax na 1L wody. Biale wloski robia sie powoli brazowe, roslina wysysa z lisci co sie da. Cos tam popuchlo ale slabo.

No coz, pierwsza uprawa to bardziej lekcja i wyciagniecie wnioskow na nastepny grow. Juz wiem gdzie popelnilem bledy i przynajmniej ich nie powtorze. Teraz wyjezdzam na swieta dlatego wymieszam jeszcze nawozy (Biobloom i topmax) i ustawie podlewanie na sobote, czy wymieszane nawozy moga stac tyle dni bezczynnie  w wiaderk ?? :unsure:

dorzucam foty i zycze wesolych swiat :toptop:

large.IMG_5216.JPG.e3c407e761088639371cb82e1dd45e19.JPGlarge.IMG_5212.JPG.b16e2d8140c1ae1cf0da7eeaec20e622.JPGlarge.IMG_5215.JPG.5d3df1c6842bb5da29c868211fd2df49.JPGlarge.IMG_5214.JPG.2ae314af194f94c35bd035cd9c8e0167.JPGlarge.IMG_5213.JPG.326a7843f8ffd15b21339ff6910954fc.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+