Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 215W | Auto Mazar


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak sie potniesz nozem to tez zostaja blizny, jak zlamiesz kosc to na starosc masz bole od zmiany pogody w zlamanym miejscu. Tak juz pozostanie, teraz trzeba dbac zeby to nie postepowalo bardziej, zapewnic jej odpowiednie warunki i tyle nie ma co sie stresowac na darmo, wazne ze rosnie wode pije i puchnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy to jest na nizszych szczytach czy na calej roslinie 

1. bez wzgledu na odpowiedz problem moim zdaniem jest w ph ziemi potrzebujesz to kontrolowac jak i ph wody czy wody z nawozem 

2 nie piszesz co lejesz wczesniej prosilem cie o to 

3. masz pewnie wysokie ec gleby robia sie bloki i niedobory inoych pierwiastkow 

ogarnij jakis elektroniczny ph meter rob zdjecia calej rosliny pisz jakie ph gleby wody nawozu 

bez tego nie jestem w stanie Ci wiecej pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Gapo napisał:

pH jest na poziomie 6.5 lałem wodę z biobizz try pack a teraz woda i 1ml calmag calming agent z canna co trzecie podlewanie wszystkie woda nawozy czy wszystko co leje sprawdzam pH wszystkie nawozy organiczne są chyba

No i chyba mamy winowajce. Kiedy ostatnio lales BioGrow (nie zalecam go lac na FLO, chyba ze masz defo N)? W dodatku zastalem doedukowany, przy LED-ach mniej sie nawozi: mniejsza temparatura-> mniejszy parowanie roslin-> slabszy obieg wody w roslinie-> mniejszy zapotrzebowanie na skladniki. 

Wiec u Ciebie cos czuje ze jest bardzo duzo azotu w glebie, przez podlewanie BioGrow-em i kumulowanie sie ów skladnika w glebie. Rosliny nie wyleczysz z tych plam juz pozostana. Przygotuj sie na deficyt Ca i Mg. Ze 2-3 podlania woda a pozniej tylko BioBloom TopMax i cos z Ca i Mg..... czy ja Ci juz tego nie mowielm kiedys??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+