Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 215W | Auto Mazar


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To jak po za Polska to moze http://www.plant-magic.co.uk/products/magne-cal-/7/ , dolomit tez powinienes znalezc bez problemu, tylko nie kupuj duzego opakowania ja sie kiedys napalilme i prawie caly wor wywalilem bo nie potrzebowalem tyle. czasami wystarczy w pisac w gole "nawoz" w jezyku danego kraju w jakim sie znajdujesz do tego doac Mg, Ca i zawsze cos Ci wyskoczy co pomoze w naprowadzeniu do odpowiedniego nawozu, trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnio na forach czytałem, własnie na temat biobizz light mix i sporo osób pisze ze ma własnie taki sam problem :/ Zgodnie z wytycznymi chyba ze strony Cana czy jakiejś innej wyczytałem ze te esom salt zwykła sol do kąpieli zawiera mega dużo magnesu tego co brakuje w ziemi biobizz bo jest organic dlatego brak w niej minerałów, najszybszym sposobem jest dodanie 1 stołowej łyżki do 4.5l wody ja dałem mała od herbaty na litr. Spryskałem liście od góry i od dołu raz poczekałem jak wyschnie i drugi raz :D muszę powiedzieć ze magia po 8h roślina nabrała koloru liście się odwijają i ładnie zdrowo zaczynają wyglądać żyłki na liściach już nie są żółte lecz zielone (info dal innych z tym samym problemem)  :D 

IMG_20171024_081934_HHT_crop_658x563.jpg

Edytowane przez Gapo
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Gapo Wielkie Brawa dla Ciebie za ta sol. Mi by sie nie chcialo tyle szukac i bym kupil nawoz + czas przesylki + czas jak roslina wsiaknie te mineraly itp. i byl bym w czarnej dup...e ze 2 tyg. A Ty poswieciles troche czasu, poszukales i prosze z dnia na dien roslina promienieje dzieki Tobie!!

1 godzinę temu, Gapo napisał:

ale oby coś było

Bedzie, bedzie moze nie bedzie to kilo :D ale za Twoja szybko reakcje bedziesz bardzo zadowolony z wyniku i zdobytego doswiadczenia. Mega szacun ode mnie za to!! I faktycznie dodales zwyklej soli do kapieli? A jak to sie ma z sola kuchenna, musi to byc chyba do kapieli. Jeszce raz Brawo!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+