Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 2x60W | Advanced Nutrients | Northern Light, Jack Herer, Bio Diesel Mass, Skunk Mass, Pineapple Express


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja zawsze listki odrazu po scieciu trymowalem bo potem wlasnie masakra sie robi. Ale generalnie super log, bardzo przyjemnie sie to czyta/oglada. Rezultaty wygladaja na super! :D

Moglbys sprobowac torszke bardziej z defoliacja pojechac, wygladaly jakby mialy mnostwo lisci na kwitnieniu ktore energii troche kwiatom mogly zabrac. ale nie mniej super rezultaty! pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, BACker napisał:

Moglbys sprobowac torszke bardziej z defoliacja pojechac, wygladaly jakby mialy mnostwo lisci na kwitnieniu ktore energii troche kwiatom mogly zabrac. ale nie mniej super rezultaty! pozdro

du*a Jasiu defoliacja to mit ! Wycinasz większą liczbę liści momentalnie roślina odbudowuje swoje baterie nie ma gdzie na gałezi to wali liście w kwiatostanie.Ludzie przestańcie wierzyć że defo to super sprawa, to tak jakby pozbawić was organów roślina potrzebuje ich do fotosyntezy i zamiast budować kwiat buduje nowe organy by zapewnić sobie życie. Skutek defo to liściaste topy i przeciągnięcie kwitnienia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Robię zazwyczaj defo i trudno mi ocenić skuteczność tej metody. Nie raz mam wrażenie, że topy większe po tym są, a nie raz, że kompletnie nic się nie dzieje. Ale takie samo wrażenie odnosze nie obrywając liści. Tylko z drugiej  strony, jeżeli mam pełno liści pod spodem, do których w zasadzie nie dociera światło, to teoretycznie można je opierdzielić. Ale z trzeciej strony, roślina przez liście pochłania CO2.  Ch.. wie jak tro jest. Tyle ile dobrego o tym słyszałem, tyle samo złego.

A wracając do mego growa, opierdzieliłem resztę z liści. Masakra. Tyle liści to dawno nie miałem na roślinach. Fail trochę z tym growem.

ROYAL JACK narobił pełno kwiatów, ale potem blokada i pełno listków. Topy słabe, liściaste i lekkie. Ale odmiana z potencjałem. Jeszcze u mnie zagości. Masa korzeniowa ok. Liczę na około 20-25g.

large_rj1.jpg.448b3979a4183e196032a48f05f2d034.jpglarge_rj2.jpg.b48a861e20d6d61c006a0194540ca555.jpg

SKUNK MASS jeden główny top, reszta małe syfki. Zapewne brak światła. A druga rzecz, że to Advanced Seeds. Miałem już go i tez była lipa. Masa korzeniowa słaba. Może z 20g. Nigdy więcej Advanced Seeds. Przynajmniej auto.

large.skunk1.jpg.1f0bcfccf9e9a0c16d41b4101c8d2beb.jpglarge.skunk2.jpg.6998f9f5374e2ac1cdb0f8397411a2a4.jpg

 

BIO DIESEL lipa po całości. Smae liście. Brak kwiatów. Ogoliłem to coś, ale nie wiem czy będę palił. Zobaczymy. Max 10g. Masy korzeniowej brak.

large.diesel.jpg.4ac43a8fb9ff484b7e1bd539d6a56220.jpg

 

A wracając do pineappla, miał zajebiste korzenie. Gęsto jak nigdy. Dzisiaj go przetestuje :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mialem kiedys Bio Diesel Mass od Advanced Seeds... I wyszedl dramat ogoolnie.. takie nijaki te kwiaty, porozciagane, duzo lisci wlasnie.
W smaku tez tak srednio. 

A co do defoliacji, to mozna polemizowac grubo, ale w tym przypadku mowilem bardziej o dostepie swiatla do kwiatow, glownie pod tym katem.

Nie mniej jednak, niezy bedzie zbior wszystkiego razem. Czekamy na koncowa wage :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Końcowa waga wszystkiego koło 130 szacuje. Gdyby nie lipne advanced seeds i przenawożone nl i jack, byłoby znacznie więcej. Myślę, że nawet 190. Uważam, że z tych ledów przy 6 roślinach, namiocie 0.6x0.9, nawozach advanced nutrients, jestem w stanie wyciągnąć 240g w 90 dni. Czyli 2g/1W. Chociaż bardziej miarodajne byłoby g/kWh. Tylko żeby nie przenawozić azotem i nie trafić na słabe nasiona. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+