Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 2x60W | Advanced Nutrients | Northern Light, Jack Herer, Bio Diesel Mass, Skunk Mass, Pineapple Express


Recommended Posts

O 3.12.2017 o 17:15, Rysiu napisał:

Końcowa waga wszystkiego koło 130 szacuje. Gdyby nie lipne advanced seeds i przenawożone nl i jack, byłoby znacznie więcej. Myślę, że nawet 190. Uważam, że z tych ledów przy 6 roślinach, namiocie 0.6x0.9, nawozach advanced nutrients, jestem w stanie wyciągnąć 240g w 90 dni. Czyli 2g/1W. Chociaż bardziej miarodajne byłoby g/kWh. Tylko żeby nie przenawozić azotem i nie trafić na słabe nasiona. 

No to krzywdy nie ma, umowmy sie.
Ja nie mialem szczescia do Advanced Seeds... (troche przekorna ta nazwa), tak jak pisalem wczesniej. Ale szczerze mowiac to Sweet Seeds tez mnie zawiodlo, bo na 4 nasiona jedno poszlo ok, ale jakis taki mutant totalny, pokraczny i bedzie moze z 5g z tego :P 

Gdybys dal rade te 240g to bylaby rewelacja, ale umowmy sie, 1g/1W to i tak jest naprawde niezle. Wiec gratki! 

Maciej

 

na smoke report czekamy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pineapple już stestowany. Wchodzi szybjo. Dym łagodny, neutralny. Przyjemne upalenie. Poprawia humor. Jakoś tak weselej się robi człowiekowi, lekko na sercu. Chęć zrobienia czegoś. Taki ciut motywujący. Ale też potrafi szybko uśpić. Po 2 godzinach i 10 chmurach ledwo się trzymalem na nogach. Bardzo fajna roślina i palenie. Polecam. 

Ten BAC to widzę jakieś odżyweczki? Jakaś nowość?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

47 minutes ago, Rysiu said:

Pineapple już stestowany. Wchodzi szybjo. Dym łagodny, neutralny. Przyjemne upalenie. Poprawia humor. Jakoś tak weselej się robi człowiekowi, lekko na sercu. Chęć zrobienia czegoś. Taki ciut motywujący. Ale też potrafi szybko uśpić. Po 2 godzinach i 10 chmurach ledwo się trzymalem na nogach. Bardzo fajna roślina i palenie. Polecam. 

Ten BAC to widzę jakieś odżyweczki? Jakaś nowość?

Tak szybko testowales? A nie kisisz tego najpierw? 
Ja zawsze przynajmniej 3 tygodnie w sloikach trzymalem zeby nabralo mocy i smaku :D 

Ale generalnie na forach zagranicznych Pineapple Express (bo zakladam ze to wlanie ta odmiana, a nie. pamietam z wczesniejszych postow) ma bardzo dobra reputacje i ludzie mocno polecaja.


A BAC to nowosc na rynku Polskim, a genralnie to juz nie taka nowosc :D  bo 15 lat na rynku. W hispzanii i Chile ludzie zycie za te nawozy oddaja :rasta: hahahahaha
Kiedy nowego growa zaczynasz? moze przylaczysz do nadchodzacego konkursu na najlepszy log BAC?  Nawozy tez beda do rozdania.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@BACker

Miałem kawałeczek ścięty tydzień wcześniej. Zazwyczaj tak testuje. A potem to i kilka miechów potrafi w słoiku leżeć. Mam auto mazara od dutch passion, co go jak poerwszy raz zapaliłem po wysuszeniu, to mi mało mózgu nie zamordował. Jakieś ciężkie to jaranie było. Spróbowałem po tygodniu czy dwóch i to samo. Za mocne dla mnie. Leżał w słoiku parę miechów. Jakiś taki w ogóle dziwny się zrobił z wyglądu. Jak nie zioło. Spróbowałem go po paru miesiącach i zupełnie inne palenie. Jak lek uspokajająco usypiający. To Pineapple Express od Barneys Farm. Chyba nie ma innego. Następny grow nie wiem. Zobaczymy. Muszę jednego ledy lekko poprzerabiać. Zmontować jeszcze 2 inne chciałem. A o tym BAC nigdy nie słyszałem. Muszę pogooglować co to potrafi.

@Pasjonista

Powierzchnia w tej chwili 0.5x0.75 i wysoki na 1m. Ciasny ale własny. Docelowo chciałbym 0.6x0.9x1.5. To by mnie w zupełności zadowalało.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zauwazylem ze po porzadnym sloikowaniu (im dluzej tym lepiej) naprawde zmienia sie smak etc.
Auto Mazar tez ma byc kozacki, wszedzie glosno o tym, ale nie myslalem ze taki morderca mozgow z niego :D A zmienial sie bo sie rozklada wszystko, pewnie dlatego tez po kilku miechac byl delikatniejszy bo thc sie troche zdegradowalo.
Ja polecam ledy cxb3590 jezeli hccesz cos montowac... sa naprawde kozackie. 

Nie ma co gogolowac, mozesz potestowac porpostu :D Ryski to fajne chlopaki :P 

Edytowane przez BACker
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 minut temu, BACker napisał:

Ja polecam ledy cxb3590

No wiem, że te wszystkie cxa, cxb, citizeny robią furorę. Firm się narobiło, co to robią teraz panele oparte na nich. Plus jeszcze jakiś kolor dla efektu lepszego. Przyznam, że niektore naprawdę zdają egzamin. Ale ceny niektórych z kosmosu. Nawet diy świetnie sobie radzą. I tu były relacje na takich. Trochę drogie te cxb. Myślałem o cxa, że może bym coś zmontował, ale w sumie mam te swoje tanie chińskie power ledy i też jestem z nich zadowolony. Tylko sie bawię i zmieniam proporcje kolorów. Powiedzmy, że mam już swoje ulubione ratio kolorów, które daje fajne efekty :) No i tanio wychodzi. Jeden taki panel 60W to koszt poniżej 150pln. 

 

13 minut temu, BACker napisał:

Ryski to fajne chlopaki

A no tak mówią ludzie na mieście :D

 

17 minut temu, Pasjonista napisał:

No to Rychu do roboty bo u Ciebie progress widac po każdym ulepszeniu systemu

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja ogarnalem zestaw od Timber Grow Lights jak bylem w stanach. taki gotowy zestaw DIY :D I dziala spoko.
Ale napewno zabawa z kolorami i w dodtaku w takiej cenie to jest wypas na maxa. Moze jakis guide zrobisz gdzies tutaj, ja bym chetnie zmontowal cos takiego dla zabawy zeby to sprawdzic jak dziala. 
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Jest tu gdzieś DIY zrobiony przez jednego użytkownika. W sumie od niego mam te ledy i teraz sam się bawię w ich przerabianie. Plus, to ich cena. Tanie w pip. I świetnie się nadają do małych powierzchni i nie wysokich przestrzeni. Nie grzeją się tak. W takim małym namiocie hps 150 bym nie wstawił. Nawet 100. Jak rośliny mi dotykają leda, to w sumie listki tylko lekko dostają w miejscu styku z soczewką. Przy hps by tak nie dało rady. Minus, słaba penetracja roślin. Hps by lepiej spenetrowal i chyba większe topy dał. Chociaż kto wie. Jakby zrobic takiego 150W leda i porównać ze 150W hps. Może kiedyś spróbuję. Ogólnie do małych growboxów polecam gorąco. Jakbyś chciał montować, to pisz. Wspomogę wiedzą :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+