Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | White Widow Royal AK AF


Smaki

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od 4 dni jest juz pełne 12/12 musze przyznać ze naliczyłem az 8 szczytów  , teraz staram sie je w miare wyrownać.

Pyt. Czy żarówka HPS , OSRAM Vialox NAV-T ( SON-T) 150W nadaje sie do upraw ?

Pyt 2. Czy automaty sa fotoobojetne pod względem barwy ? mozna je trzymac od poczatku pod HPS-em ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Tak nadaje sie, na flo roslina potrzeboje wiecej swiatla niz na weg by uformowac solidne topy, Twoja CFL jest dual wiec na flo tez bedzie. HPS ponoc produkuja duzo ciepla i nie wiem czy uda Ci sie dobrze usunac jego nadmiar. W dodatku na flo konopie lubia troche chodniejsza tem. w granicach 24-26*C

2. Na weg rosliny ponoc lepiej rosna przy bialym swietle (czy to auto czy sezon), na flo zalecana jest zolta barwa, ktora rowniez mozna stosowac na weg (nie przeszkadza). Jak zwykly dzien z rana masz duzo bialego, pobudzajacego swiatla jak przychodzi wieczor to swiatlo zmienia sie powoli w zolta barwe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. tak, pamiętaj o zasilaczu do żarówki

2. pod względem barwy ? tak, ale przy zimnej będą słabo kwitły, a druga część pytania to: tak, jak najbardziej

 

jak myślisz nad zmianą CFL na HPS to dobry pomysł, wentylator wyciągający około 200m3/h (jak tniesz koszta to łazienkowy będzie tani), i najlepiej powiększ boxa, a przynajmniej na wysokość.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

White Widow Day 42

Dzis podlana 0,5 ml <- top max , bio bloom, alg a mic , po 0,5-1 ml. boczne odrosty sa cienkie widocznie musza sie ogarnąc .

Ciezko z temp . caly czas 19-22 stopni.

large.1.jpg.744597bff2c7fe4b2976ff04edfda46c.jpg

Kolezka Ak Royal AF ma dzien 34 , pytanie czy cos z tego będzie ( świece teraz 12/12 )

 

large.2.jpg.ad907c9793f6897e357b7c3550da9b5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WEG DAY 50 !

Widać znaczącą roznice miedzy upami co mnie cieszy:rolleyes: , przerwa z nawozami z 6 dni troche listki pociemniały potem tylko na FLO nawozy.

Wilgotność w okolicach 40%

Temperatura dzien 21-24 .w nocy staram sie utrzymac te 18-19.

A teraz fotki,  niestety lampa HPS nie łaczy sie z moim aparetem :?

Szczytów, odrostów naliczyłem koło 12-14 :D

 

large.2.jpg.39955db731da8672821205890a38d424.jpglarge.1.jpg.7953eea255c677b18b6f4686b5b2a19b.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nowy Box dla nowej lampy 1,8m wysokości na luzie:)

12/12 leci juz od około 2,5 tyg :o coś źle ?

HPS 150W (HPS-y ciągną tyle pradu co maja mocy ? )

Mam juz nasionka na nastepny grow ale chyba zaczne jak sie zacznie ocieplać. Będzie to 3x Sour Diesel AF od AUTODINAFEM :blant4:

Edytowane przez Smaki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+