Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | White Widow Royal AK AF


Smaki

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

UP DAY 17 :elo:

Niestety pojawiły sie ziemiórki zabiłem recznie ze 4 , nie wiem czy są larwy , zrobiłem lekki oprysk z wywaru czosnku 60ml+1l wody na ziemie + pułapka octowa.

large.c.jpg.3ceed9060811b024909f7bbc2cd1eacd.jpglarge.z.jpg.5499bac56cc65325e0dc49761a1caca7.jpg

 

 @Vitokremazyt tylko na dnie 1-2 cm :)

Jest juz nowa ziemia + Alg-A-Mic i zaszetka Boom Boom Sprawy :konopia:

A takto chyba dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po pierwszym LST , chyba przyzwoicie ?

 

large.1.jpg.caabe7dab79f611b761b1b00cbe00d64.jpglarge.2.jpg.6219bb5cf3edbba0bbebae30f46f292f.jpg

 

BB sprej to poczekam 1-3 dni  bo musiałbym wypsikac 1l w ciagu 6 godzin :S , a narazie nie mam wiecej . Wku***** mnie te muszki nie wiem czy mocno szkodzą , a dziennie ze 3 spotykam , nie wiem czy nie przeniose boxa czy coś. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na muszki to żółte pułapki (lepy) i to jak najszybciej, do miesiąca larwy się wykluwają, gleba pewnie często wilgotna.

nie ma sensu jej dłużej trzymać na wegetacji, tak jak miś napisał systemem 12/1 czyli kwitnienie 11/13 ze skracaniem.

 

edit: mam przeczucie że przy tej lampie ta metoda świecenia będzie kiepska, to jest CFL a do tego w dualu, czyli na kwitnienie jest tylko 40W...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poszedł dzis spray 500ml z 3ml BB ,wypsikałem moze z 200ml..

Rosnie  ładnie robi sie 4 pietro . Jest to 21 dzień , czuć juz conieco :) . W takim razie zostaje 18/6 a od nastepnej 12/1 , czyli na tej uprawie bede poprostu skracać czas za jakies 1,5 tyg.

Aj nie pomyslałem , cholernie drogie te osiwtlenie :S , w takim razie dodam na zaczepy z  1-2 Zarówki LED 2k Lumen, barwa ciepła 3k mam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+