Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | White Widow Royal AK AF


Smaki

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

#UP - Jaką najlepsza farbe polecasz ?

Potrzebna pomoc -> korzenie spod spodu to normalne, ale dzis zaczeły wsytawac nieco i z góry , dosypałem biobizza i podlałem 300ml, wody + 2ml biogrow + 1,5 ml Alg-a-mic. Martwie sie bo widze większy potencjał rosliny a niechce zeby sie zmarnowała :)

Można jeszcze przesadzic ? Mam wypasiony growshop obok i myśle nad AirPot-em 10 l .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak masz mozliwosci przesadzic do wiekszej donicy, a w boxie sie zmiesci to sie nie zastanawiaj. Air pot dobrze napowietrza korzenie, ale bedziesz musial nauczyc sie podlewac bo na poczatku wszystko bokiem sp******a. I ziemia i woda, ale robote na pewno robi lepsza niz zwykle donice. 

Ppzdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wdowa dalej rozwija sie pieknie w 10l airpocie , niestety słabo rosnie w góre , zwiększyłem odległosć od CFL , cały boks jest juz wybielony . Wysokość bedzie zwiekszona do 1,5m , zdobyłem tez HPS 150W Osram , niestety musze dokupic jeszcze zasilacz , ale to przed WEG.

Z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

On 9/7/2017 at 2:33 PM, joka.menas said:

To naprawde ma 6 litrow? nie spodziewal bym sie. 10 pewnie wystarczy, jak masz growshopa to nie ma co sie szczypac. nie placisz za przesylki i nie musisz kombinowac itp. Airpot to zawsze woda w boxie i pelno ziemi na jego spodzie (Twoja decyzja)

Chłopak wiec co robi :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+