Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy ta roslina to konopia?


Nejtiko

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
O 8.07.2017 o 19:22, zasobnik napisał:

tak. I bardzo źle że ją komuś wyrwałeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzeba było zdjęcie zrobić i zostawić a nie wyrywać! Ktoś sie natrudził a Ty to zjebałeś wszystko!

 

Dzieciaku, naucz się najpierw pytać ludzi o wiele różnych szczegółów, a dopiero potem ich osądzaj. To była działka mojego ojca, o którą razem z mamą razem na zmianę dbamy, ponieważ on wyjdzie z pierdla dopiero za kilka lat (nie, nie wsadzili go tam za handel marihuaną, a rośliny tej nie zasiał nikt inny z mojej rodziny xD ). Nie jestem złodziejem,, także ogarnij się i najpierw dobrze się zastanów czy posiadasz wystarczająco dowodów na to aby mieć prawo kogoś oskarżyć. Na dodatek twój komentarz nie wniósł niczego mądrego do dyskusji. Pozdrawiam. :3

Edytowane przez Nejtiko
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 7.09.2017 o 12:14, Vito napisał:

Tak, to roślina konopi, widać że jeszcze nie kwitła i dużo jej do tego brakowało, więc raczej nic z niej by i tak nie było. Raczej nie samosiejka bo miał byś ich dużo.

No co ty, myślałeś że przez dwa miesiące czasu nie dowiedziałam się o tym z innego forum? XD Myślę że mój ojciec ją zasadził zanim wsadzili go do pierdla a jako że wsadzili go tam na co najmniej 3 lata to raczej nie miałby możliwości aby jej skosztować. Musiałam natomiast wyrwać ją wcześniej bo gdyby moja matka ją zauważyła od razu poszłaby do śmietnika, także uważam, że moja decyzja była słuszna, mimo tego że jej działanie było na prawdę minimalne. ;3

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+