Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • 5 miesięcy temu...

Canna cure działa można używać przez cały okres rozwoju rośliny podobnie jak ,,soil attack,, i ,,disslike,, od Aptusa też działa na tej samej zasadzie tylko chyba jest bardziej wydajny i soil attack jest do gleby a disslike jest do rośliny.

Canna cure nie śmierdzi i chyba nie jest odczuwalne dla oczu czy płuc bo aptus troszke woni i maske trzeba użyć ale trzyma 5-7 dni a canna 3-4dni. 

sprawdziłem oba preparaty i muszę że powiedzieć że są identyczne niemalże skuteczność i działanie identyczne.

preparaty pozwalają utrzymać ogród pod kontrolą nawet podczas zmasowanego ataku tych skur.... .

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Siema mam dylemat bo rośliny są w połowie okresu kwitnięcia i mam ziemiórki. Zastanawiam się czy warto przesuszyć używam biotabsów i autopoty i nie wiem czy jest sens w obecnej fazie suszyć donice bo z jednej strony zmniejszy to liczbę larw a z drugiej zmniejszy skuteczność biotabsów i narazi korzenie na atak larw. Rośliny są zdrowe a przynajmniej na takie wyglądają 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 24.03.2022 o 04:43, ZOSTAW napisał:

Siema mam dylemat bo rośliny są w połowie okresu kwitnięcia i mam ziemiórki. Zastanawiam się czy warto przesuszyć używam biotabsów i autopoty i nie wiem czy jest sens w obecnej fazie suszyć donice bo z jednej strony zmniejszy to liczbę larw a z drugiej zmniejszy skuteczność biotabsów i narazi korzenie na atak larw. Rośliny są zdrowe a przynajmniej na takie wyglądają 🙂

lepiej już nie przesuszać, bo będą szukać pożywienia i zaczną gryźć korzenie... Jakieś preparaty lepiej, trochę osłabią kolonię. Aby je wybić skutecznie to trzeba niestety opróżnić namiot na tydzień, zrobić przerwę, stara gleba do wywalenia, sprawdzić wszystkie rośliny domowe bo w nich na 100% też już masz. Wymyć z octem namiot, wiatraki itd. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+