Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 107W | Amnesia Haze Auto, Auto Brooklyn Sunrise, AK472 Auto


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Witam.

No meta nastała wczoraj. W 109 dniu uciąłem krzaka. Up miał być tydzień temu, ale praca pokrzyżowała mi plany. Więcej bananów nowych nie dostrzegłem. Pojawiło się kilka nasionek. Przetestowałem już małą próbkę. Jest OK. Wcześniej miałem taką samą amnesię i się nie pohermiła. I nie ma żadnej różnicy w mocy między tamtą a tą. Działanie dokładnie takie samo. Ta ma może cięższy efekt. Zrobiłem lujka z tytoniem, zaciągnąłem 3 chmury i przygasiłem. Weszło raz dwa. Od razu czuć dość mocne upalenie, ale nie za mocne. Zero schiz, na śmiech raczej też nie bierze, nie ma też żadnego rozkminiania na różne tematy. Po prostu mocne upalenie, w pełni kontrolowane. Nawet z lekkim otłumanieniem, przymuleniem. Dym spoko. Delikatny dosyć, nie duszący, nie drapiący. Ładnie pachnie. Tak nietypowo. Czymś słodkim jakby. W ogóle końcówka kwitnienia, to dużo mocnego słodkawego zapachu. Jakieś 10 dni przed kosą zrobiłem jej płukanie czystą wodą, około 10-12 litrów i zostawiłem. Potem już nie podlewałem. Ładnie sobie przeschła przez ten czas. Przy obcinaniu wszystko się lepiło, dużo żywicy na niej się nazbierało. Ale jakoś to wszystko ogoliłem. Od wczoraj się suszy. Liczyłem na około 40-50g i myślę, że tyle gdzieś wyjdzie. Jak wyschnie, podam wagę.

No to parę fotek na chwilę przed kosą

large.amn109a.jpglarge.amn109b.jpglarge.amn109c.jpglarge.amn109d.jpglarge.amn109e.jpglarge.amn109f.jpglarge.amn109g.jpglarge.amn109h.jpg

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+