Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 107W | Amnesia Haze Auto, Auto Brooklyn Sunrise, AK472 Auto


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za dobre słowa. No big devil tłuścioch się zrobił. Szkoda tylko, że takie małe. Kiedyś już miałem LemonSkunka i BigDevila od taniegosiania. Z lemona wyszło około 25g ale się pohermił na koniec. Ale to dlatego, że wtedy mocno ze światłem eksperymentowałem. A BigDevila było z 4g. Pamiętam, że z ziemiórkami wtedy walczyłem i chyba też na początku go przelałem i "utopiłem" korzenie. Coś mam pecha do tych dwóch odmian. Teraz stara ziemia mi popsuła grow. Ale jeszcze 3 raz z nimi spróbuje, bo naprawdę spoko zioło. Ale to za jakiś czas. Teraz w kolejce czekają automaty z Adnaced Seeds.

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Heja. Mały update.

Na początek mała poprawka. To co zostao wcześniej ścięte, to nie lemon skunk tylko big devil. Dopiero teraz ściąłem lemona. Muszę zacząć podpisywać doniczki :)

Z devila wyszło 5-10 g a z lemona 15-20g. Nie mam niestety wagi.

A amesia rośnie dalej. Na fotkach ma 77dni. Dziisiaj 82. Potrzymam ją chyba do 100 na nawozach i potem flush. 

Fotki amnesi i ściętego skunka.

large.amnes77a.jpglarge.amnes77b.jpglarge.amnes77c.jpglarge.amnes77d.jpglarge.lemon1.jpglarge.lemon2.jpglarge.lemon3.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Amnseida mega dojrzała :D pięknie wygląda ta ogromnista main cola. Jak tak długo będziesz czekał to będzie Ci ciężko na haju :joint:Ja tam bym już ściął :D Zajarasz i nie można usiedzieć na dupie :D i lepiej to znosisz jak jarasz od rana do nocy .

 

Pozdro niech Ci spuchnie jeszcze pożądnie, tego Ci życzę :harvest:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki. No jeszcze trochę spuchnie. Na zdjęciach jest bardziej masywna niż w rzeczywistości. Jeszcze sporo białych kłaków i ciągle nowe wychodzą. Musi jeszcze posiedzieć w ziemii. W ogóle też coś zaczęło się z liściami robić. Jakieś brązowo fioletowe plamy i zaczynają żółknąć. Albo to od green sensation albo czegoś jej brakuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze taki problem z liściami mam. Liście pierw żółkną, zaczynają się na nich pokazywać fioletowo brązowe plamki, a potem robią się całe fioletowe i jakby wyschnięte. Cóż to może być? Popalenie od nawozu? Im wyżej są, tym bardziej fioletowe się robią.

large_a1.jpglarge_a2.jpglarge_a3.jpglarge_a4.jpglarge_a5.jpglarge_a6.jpglarge_a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+