Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 107W | Amnesia Haze Auto, Auto Brooklyn Sunrise, AK472 Auto


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cytuj

Na pierwszych zdjęciach bardzo głodne te dziewuszki i światła jakby trochę mało

No małe trochę na początku były, ale potem dobrze wystrzeliły. Szczególnie amnesia.

Cytuj

Nowozisz według tabeli biobizz?

Z grubsza tak. Root juice daje 2 tygodnie zamiast 1. I niekoniecznie trzymam się mililitrów. Leje tak na oko. Raz naleje 3 raz 6 ml. Blooma i top maxa zaczynam dodawać jak pojawią się pierwsze włoski. Growa daje po 10-14 dniach. Na jakieś 2 tygodnie przed końcem przestaje lać nawozy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heavena tak jak w tabeli. Verę dokupiłem i leje od początku 1 lub 2 tygodnia. Ale 2 raz bym jej nie kupił. Nie widzę żadnej różnicy. FishMix tak samo. To to samo co grow, tylko lekko ine proporcje NPK. To chyba bardziej na outdoora ten fishmix. Grow, Bloom, Top Max, Heaven i Root juice starczą. Activerę i Fishmixa odpuść. Rootjuica schodzi najmniej, więc mała butelka na długo starcza. Najszybciej schodzi bloom, heaven i top max. Grow trochę wolniej. Przynajmniej u mnie. Ostatnio zacząłem dodawać green sensation zamiast blooma i top maxa. Może jest lekka różnica na plus.

 

No i growa w fazie kwitnienia leje co drugie podlewanie.

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To już dawno po harveście Smaku :)

No to dalej. Musiałem pozmniejszać zdjęcia, bo za duże rozmiary miały.

Dzień 69

Amnesia dalej rośnie bez większych problemów. Ak472 dalej patyk. A Brooklyn złapał pleśń :( Nigdy nie miałem problemów z pleśnią. A tu taki zonk. Główny szczyt poszedł się je...

Taka plecha się wdała na topa :(  Po wywalenie zapleśniałego zielska, wyszło jakieś 20g suchego niezakażonego pleśnią.

Za brooklynem po prawej widać 2 małe kiełki. To LemonSkunk Auto i BigDevilXL Auto. Też w starej ziemi, ale wymieszanej z trochę nowszą.

large.day69a.jpglarge.day69cc.jpg

large.day69ff.jpg

Amnesia bezproblemowo. Związana bo za bardzo się rozrastała.

large.day69b.jpglarge.day69hh.jpglarge.day69ii.jpg

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+