Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 107W | Amnesia Haze Auto, Auto Brooklyn Sunrise, AK472 Auto


Recommended Posts

14 godzin temu, mariajanina80 napisał:

LED jak daleko od roślin, bo były na liściach dość charakterystyczne przypalenia od LED zbyt blisko

W sumie szczyt dotykał leda. Na czubku zrobiło się dziwnebiałe odbarwienie. Wyglądało jak wata. A czy są przypalone? Trudno mi powiedzieć. Jeżeli tak to na pewno nie od temperatury. Może od koloru bardziej lub nawozu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, Rysiu napisał:

W sumie szczyt dotykał leda. Na czubku zrobiło się dziwnebiałe odbarwienie. Wyglądało jak wata. A czy są przypalone? Trudno mi powiedzieć. Jeżeli tak to na pewno nie od temperatury. Może od koloru bardziej lub nawozu.

Rysiu, chyba nie od nawozów , bo przenawożenie to najpierw daje czubki liści, najnowszych najpierw. robią się żółte i uschnięte . Same koniuszki. Znam to zbyt dobrze. Od LEdów - ostatnio zbyt dużo dałam swiatła po klopotach z zasilaczami i najpierw były plamy i odbarwienia  na najbllizszych liściach do LED i własnie top najbliżej był nie tyle dziwny co  jakby odbarwiony. Poczytałam i pisza ,że nawet w tak obarwionym topie jest kiepsko z wszystkimi kanabinoidami, a to już szkoda. Niezależnie, są fajowe jak na 100 W i trzymam kciuki za dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może i popalone od ledów. Nie wiem naprawdę. Aż tak się nie znam. Z tymi kanabinoidami to też nie mam pojęcia. A penel ma dokładnie 77W.  W tytule jest 107W, bo zaczynałem na innym panelu. Potem tamten wyrzuciłem i wstawiłem 77W na następne rośliny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem, że to gó**o. Ale szczerze mówiąc, nie przykładam specjalnie uwago do wilgotnośi i temoeratury. Za pierwszym razem zwracałem uwagę, potem to olałem. Przy 77W nie ma prawa być problemów z temperaturą. Może zimą bywa ciut chłodno, a latem nieraz ciut za ciepło. Ogólnie nie zwracam na to większej uwagi. Raz mi top zapleśniał tylko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja w tym grow też speckjalnie nie uważam na temperature i wilgotność... Mam stale ponad 30stopni i poniżej 30 wilgotności w różnych miejscach lodówym bo przekładam te termo/higro co chwila a panny ogarniają to bez problemu :D Ale na nastepny grow motam lepszy wiatrak i mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to koniec, AMnesia się wysuszyła. Wyszło 63g i 8 pestek, z czego jestem naprawdę zadowolony :) Starczy na całą wiosnę i lato.

Dziękuję Wam, że obserwowaliście i wspieraliści dobrym słowem.

W sumie można przenieść do zakończonych.

Pozdrawiam.

large_amn1.jpglarge_amn2.jpglarge_amn3.jpglarge_amn4.jpglarge_amn5.jpg

 

 

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+