Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Żółknące liście i fioletowe łodygi


lipson

Recommended Posts

Na moje to poprostu głodne i możliwe że przez pewien okres za mokro miały bo tak jakoś wyglądają niemrawo.

Azotu nie podawaj na flow ale możesz temu zaradzić zwiększając EC w pożywce. W bazie NPK zapsze masz pewną część azotu albo podaj go ręcznie na rośline z roztworem tylko to operacja bardzo delikatna żeby flow nie zblokować. Podobnie z MG też powinien występować w małej ilości w odżywce której zwiekszasz ec (baza NPK) podczas budowy kwiatostanu roślina zużywa więcej mg z tego co pamiętam . To że kłopoty się pokazały po wejściu rośliny w flow to chyba oznacza że niedobory  jak warunki w boxe były niezmienne. Szkoda że Ec nie możesz sprawdzić bo to by dało pełne spektrum informacji o tej sytuacji pytanie na koniec a jaką temp masz w nocy?

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temp w nocy to 20 stopni. Miś z calym szacunkiem ale z tabeli deficytow ktora dodal Joker wynika ze to niedobor Azotu a nie Magnezu.. Dzisiaj wiekszosc lisci jest żółta a lodyggi prawie wszystkie fioletowe. Plantator nie bardzo rozumuem na czym polega zwiekszanie Ec w pozywce.. Wieksza dawka nawozu ? Myslalem zeby podlac ja jeszcze raz dawka nawozu na Veg zeby uzupelnic troche te niedobory ale nie wiem czy to pomoze..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Canna Terra Pro - i mógłbym napisać, że wszystko jasne. Robiłem na niej dwa growy i zawsze po drodze coś wynikało. Ona jest chyba tylko kompatybilna z nawozami Canna, bo jak ma działać samodzielnie z innymi nawozami, innych prodecentów - to nie działa. A do tematu podszedłem pro, pH sprawdzane co podlanie i w ogóle.

Ja u siebie miałem czerwone łodygi i pomógł mi nawóz mineralny, z leroy merlin. Fajne miał NPK, biała buteka z jasnozieloną nakrętką, 500ml - nie mam pod ręką, więc Ci nazwy nie podam teraz. Generalnie, na Twoim miejscu to przelałbym ją ostro wodą, o wyregulowanym pH - na poziomie 6.3-6.5. Oaza z biedry się nadaje, dobry wybór. Ale zanim przelejesz przez nią z te 5 - 10 litrów, to najpierw zbadaj sobie pH w podstawce, po wlaniu powiedzmy 1l - jak zacznie już wyciekać woda. Bo jak będzie dużo poniżej 6.3-6.5 - to sobie regulujesz powiedzmy na te 7 z hakiem i dopiero przelewasz i analogicznie w drugą stronę. Po tym zabiegu dałbym jej kilka dni wolnego - stan się pewnie pogorszy, bo pożywka wyjedzie w jakimś stopniu z gleby, a potem nakarmił tym mineralnym co pisałem wyżej. I powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawalem jej 1 raz pol dawki terra canna vega i zaczela kwitnąć po 2 dniach bo wyczytalem na forum ze ziemia terra canna pro nie potrzebuje nawozow na Veg.. Pozniej dostala 2 razy ( co trzy dni podlewam ) po pol dawki zalecanej przez producenta Terra Canna Flores i po kolejnych 3 dniach podlalem sama wodą.  Dzieki za pomoc, mam nadzieje ze jak dostanie jeść to problem minie. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale obciąłem kilka najbardziej żółtych liści . i jeszcze takie pytanie.. Co podlanie stosować nawóz Terra Can Flores w dawce zalecanej przez producenta ?  Mam jeszcze oprysk Cannacure ale nie stosowalem go.. Oraz pk 13/14 tez z Canny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak cannacure to profilaktyka przed szkodnikami a więc jak najbardziej możesz.

Ja używam kranówy o ec 0.4  i ph 7.5 do8.5 . Ph zbijam canna ph- do poziomu rządanego a więc w moim przymadku 6.2(zalecenia producenta Aptus każdy ma swoje specyficzne wymogi akurat z tego co pamiętam to canna ma też coś koło5.8-6.2). No spróbuj z tą muszynianką☺. Pisz tu co ,kiedy i ile jej dałeś albo najlepiej załóż growlog  i wtedy na chillu dostaniesz tysiące hihi podpowiedzi.Podaj jej flores z ph6.2 full dawka następnie sama woda ph6.2 potem znowu florres full dawka z ph6.2 i znowu woda ph6.2 i powinno być dobrze po takiej kuracji roślina powinna zacząć się śmiać?

Rada. Poczytaj na stronie canna-pl.com o produktach 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+