Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Scooby-Doo

Recommended Posts

@Miś - sam jestem ciekawy ;) za tydzień wszystko będzie jasne :D

@Drwal - zobaczysz za tydzień , może osiem dni ;) - przed ścinką poleci fryzjer i zostaną same topy na łodydze ;) Wydaje mi się , że jeszcze poochnie - w razie czego przedłuży się o te kilka dni ;) - choć z drugiej strony nie chcę już blokować serka. Mam nadzieję , że ten tydzień / osiem dni jej styknie :)

Dzięki za miłe słowa - do następnego Pany :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

BigBang super wyszedł. Naprawdę piękna roślina. A co Cheesa, to obstawiam, że gratis z ganjafarmera. Może jakie stare te gratisy.Znajomy też miał tego cheesa. I jeszcz dark devila. Z cheesa wyszło 1g a z dark devila 1.5g. Wyrosły dwa 20cm patyki z kilkoma malutkimi pączkami. Tyle że u niego jeszcze przędziorki się władowały. Myślimy, że po części to one tak poniszczyły rośliny. Ch.. wie skąd się wzięły. A wcześniej miał amnesią z rqs i wyszła wilka roślina z porządnym plonem. No ale ten big bang bajka. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzielnicowy - nie , to nie był gratis - normalny zakup :(  Zobaczymy , ja bym go jeszcze nie skreślał ;) Ma dokładnie 24 cm , no ale kurcze miejsca ze względu na BB dużo nie miał od początku , teraz lepiej nie jest ;) Od dołu do samej góry - o ile taki karzeł ma górę :laugh: robi się topo-łodyga + kilka małych odrostów. Myślę , że jak BB za tydzień wyskoczy z boxa Cheese jeszcze się trochę naprostuje i spoochnie ładnie. Jedzie na nawozach od AN i myślę , że po3mam go jeszcze miesiąc - dam mu tyle czasu ile będzie potrzebował. Myślę , że ta dyszka pęknie :) - wiem , niepoprawny optymista ze mnie - ale skoro z rewega po RedPoison wyszło 4g to tu nie powinno być gorzej ;)

Dzięki Ziomek za dobre słowo , też myślę , że BB roz...doli system - biorąc pod uwagę w jak małej donicy się kisi :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo fajny grow, ten BB wyglada super. Własnie planuje zakup jakichs ledow wiec bede sledzil bacznie Twoje poczynania :) 
Ten Twoj led to cos w tym stylu ? http://www.ebay.pl/itm/SunSpect-180W-LED-Grow-Light-5Watt-LEDs-Full-Spectrum-Panel-Lamp-for-Veg-Flowers-/191568291743  Akurat ten cenowo jest lepszy od tego który mialem na celowniku, a widac ze efekty dale ladne :rasta:

Powodzenia kolego :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Norbi - Dzięki :D a propos LEDa - tak , to dokładnie ten , ale chyba nie jest już dostępny. Zerknij na ten , wygląda ciekawie:

http://www.ebay.co.uk/itm/181830027176?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT  i cena podobna.

No efekty są całkiem niezłe - BB trochę poleciała ponad stan ;) - zgrywuska :D  A propos , BB od kilku dni już nie pije zbytnio wody - podlanie wystarczy na 3 dni - gdzie wcześniej musiałem walić codziennie. Wniosek z tego prosty , BB już jest redi. Dzisiaj rano podlana po raz ostatni i gdy przeschnie na maxa , nastąpi jej koniec :harvest: Trichomy ze sporą przewagą mleka , ale bursztynów - szczególnie na samej górze szczytów jest całkiem sporo. Topy już nie poochną i nie wypooszcza nowych kłaków. Więc zostaje kupno sekatorka - nożyce nie dadzą rady ściąć tej łodygi - jest gruba jak kciuk. Ostatni up - jak pisałem wcześniej - w dniu ścinki.

@Miś - dokładnie :D

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+