Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH / HPS 250W | Skunk#1, Blueberry, Black Domina, Power Plant


Recommended Posts

Jak z outa na indoor to musza  do siebie dojsc troche... tez mam podobny problem z ta plecha.... dzisiaj czyscilem i pryskalem po 3 dniowym deszczu 

 

Guano jest dobre tylko na pozne kwitnienie roslin juz zakwitnietych , tez mam mieszanke  ziemia kokos perlit  na out ( mieszanka najwazniejsza) ?

 

Scooby-Doo ( gdybym chcial napisac o wszystkim co robilem lub co mi sie z "plantami " Krzakami dzieje to by mi stron na forum zabraklo ) ??

 Ps. Moio skromnym zdaniem .... jak planty z outa to dal bym im przeschnac  i dodal jeszcze jakies zrodlo Swiatla zmienil nawoz i beda drzewka ( 2ml nawozu wiecej nie zaszkodzi ) 

Ja leje 

10ml Plagronu Alga Bloom 

8ml Top Max BB 

6ml Cal Mag  AN

I  leci.... 

To sie nie wpierdalam.... ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc spokojnie, jeszcze raz. :D

Planty w 3 tyg flo z warunków pokojowych zostały przeniesione, i teraz mają warunki niewiele lepsze niż outowe, tzn. wilgoć jak w amazońskiej dżungli i wypizd jak na syberii. :) 

Farelka odpada ze względu na to, że: po pierwsze i najważniejsze, nie posiadam takowej ;), pobór prądu byłby za duży, i bałbym się, że box się spali razem z tą budą, w której stoi :) 

Wentyl out stręciłem na najwolniejsze obroty, kabel grzewczy podniesie temp. ziemi, mam nadzieję, że coś to da. Chyba podkręcę jeszcze balast na 190W(jest 125W).

Myślałem też, żeby zamiast guano, lać minerale Atami. Nawozy bio potrzebują mikroorganizmów, żeby były przyswojone przez rośliny, a w takiej temperaturze aktywność życia w ziemi jest raczej ograniczona :) 

Puki co, ziemia jest dalej mokra, podobnie jak dno boxa, myślę, że ten kabel pomoże wodzie normalnie parować. Wpadam do nich mniej więcej raz na tydzień, nie zajmuję się nimi na co dzień.

W przyszłym tyg zrobię im porządne defo, trochę to ograniczy ryzyko pleśni.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+