Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH / HPS 250W | Skunk#1, Blueberry, Black Domina, Power Plant


Recommended Posts

37 Dzień Flo

Temperatura w boxie prawie taka jak na zewnątrz, więc dość piździ. Dzisiaj jeszcze się okazało, że na dnie boxa jest 2-3cm lodowatej wody, w której stały planty, więc mają ciężkie życie :) 

Blueberry, najmniejsza, stoi teraz na 2 cegłach, więc zrobiło się bardziej "równo" :)

IMGP0001.JPGIMGP0002.JPGIMGP0003.JPGIMGP0089.JPG

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@byku - coś nie czytasz dokładnie....gdzie tu Miś ma dawać AlgaBloom jak jedzie na guano ? I gdzie miałeś podobny problem w mieszance kokosu z ziemią ? ....nie dawaj rad analogicznych do swoiej uprawy , jeżeli nie była prowadzona dokładnie z takim samym setupem , podłożem , nawozami...etc. bo to nie ma sensu.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

42 Dzień Flo

Plantu mają warunki outowe, to tego teraz cały czas leje, a temp. w zeszłym tyg była praktycznie na zerze, teraz jest niewiele lepiej. Nic im nie leje, bo po potopie w zeszłym tyg, dalej mają mokro. Dzisiaj na 2 szczytach była taka plecha, że aż łodyga zgnita była, wyglądało to jak "dmuchawce" na łące :) Jak miały 21 dni flo, to zostały przeniesione, może dlatego, zatrzymały się w rozwoju :)  Doszedłem do wniosku, że lepiej je przenieść niż wywalać. Kupiłem kabel grzewczy, 50W, i owinąłem nim donice 3 razy. Do tego zmniejszyłem prędkość wentyla out, może coś to da. btw. planty też ostatnio widziałem wtedy co wy :) 

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

5.jpg

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+