Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x Special Queen; BioTabs; Gib250W-Osram Dual


kapulater

Recommended Posts

Koniec ciemnilarge.DSC_0173.JPGlarge.DSC_0176.JPGlarge.DSC_0179.JPG

Z wczoraj

large.DSC_0181.JPGlarge.DSC_0182.JPGlarge.DSC_0183.JPGlarge.DSC_0184.JPGlarge.DSC_0185.JPGlarge.DSC_0186.JPGlarge.DSC_0187.JPG

To są dwie panienki które straciły rusztowanie początkowe, te poprzeczne druty. Dzisiaj pozostałe dwie zostaną pozbawione tego systemu, i wszystkie przejdą na coś nowszego ;] i wyżej usytuowanego.

Rower85- 30-40cm z lampą na maxa czyli tyle miejsca zostało jeszcze do aktualnej wysokości czytów, czyli jakieś 20cm zostanie na wzrost podczas flo a reszta to zapas na kontrole warunkó i łamanie.

Kazzmaze- Na początku loga jest jak to wygląda. Pompka Aquael APR-300Plus 2.5W i wężyki pod nią. ma dwa wyjścia a więc dodatkowo dwa trójniki na rozgałęzienie donic a w każdej czwórnik z trzema wyjściami na ponawiercane wężyki, kopółka z denka i całość przysypana ziemią boki i keramzyt góra.

Ciekaw efektu po ścięciu jestem jak się korzenie uformują. 

 

 

 

 

Edytowane przez kapulater
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Day: 36/8

W nocy przez 5h było oberwanie chmury gradowo-deszczowej.

"Panie, takie :dualbongo:kule leciały że Hoho... Wszo połamało"

Fakt iż były lekko podsuszone, ostatni deszcz tydzień temu a więc dostały trening podstawowy Defo i LST. Dodatkowo z faktu suszy łamanko kości tzn. zgniotka łodyżki i mietkiego na bok, jeżeli był twardki to do parteru na drót w donice. BTW. Kubełkowe donice Air-y czy Diy najlepsze do LST przypinka do papieru bądź drucik. Za łodyżkę i w donice.

Po gradobiciu opad deszczu 2L na donice, 1L roztwór OrgaBactro + 1LWoda.

Dodatkowo oprysk Kropla czyli 0,1 BB na 0,5L.

Zdjęć nie robiłem, i tak sporo czasu zeszło z tym a w nocy to i tak lipa. Postaram się coś dzisiaj zrobić jak to wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

33 minuty temu, Dzielnicowy napisał:

To ty je masz na oucie, czy w pomieszczeniu jakimś?

Oczywiście nadal w szafce i do końca tam będą. Warunki tylko extremalne mają bo je w własnym domu biją.

Mogłem chociaż zbiorcze zdjęcie lecz kobite obudziłem i kazała spać iść bo na 6 do pracy miała. Gdy wstanie słońce to coś zapodam. ppołudniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+