Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x Special Queen; BioTabs; Gib250W-Osram Dual


kapulater

Recommended Posts

Donice byly 40cm. smniejszylem na jakies 35 lecz i tak spore wyszły. Tak na oko 80L ziemi weszło do nich, z 90L zostało akurat aby podsypać do pełnych donic lecz czekam az się dobrze ułoży i troszkę podrosną to im podsypię.  Chciałem zrobić dom-a z puszki lecz lepiej nie podawać Alu korzeniom więc poszedł plastik.

Filter wysi na zdjęciu aby poglądowo było ile miejsca zostało, ale chyba trza kupić bądź zrobić mniejszy. Ten to do szafy ubraniowej jest akurat, tutaj dość sporo zabiera miejsca.

Przyszło ochodzenie a więc warunki:

z lampą i jajem: 26C 20%  wilgomiernik zwalony, ciągle tyle samo wilgo pokazuje bądź krzaczki. Polecicie coś na zamiennik?

bez lampy: 22-24C

Miały być wczoraj zdjęcia lecz wyszedłem i nie trafiłem na lampę bym mógł otworzyć szafe.

Dziś wieczorem coś dodam.

Edytowane przez kapulater
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aktualizacja w galerii Royal Q 14-nasty Dzień życia, robione fonem z zapaloną lampą. Dla skali wielkości strzykawka 20ml.

Temp: 25C/22C Wet: 50/65% Day/Night

Lampa 15cm nad maleństwami. Niżej nie da rady przez kijowy odbłyśnik Tuby. Jeśli się nie rozsypie gdyż mam pęknięcie na szkle to zrobię coś nowego zewnętrznego.

Misiu mógł byś zapodać zdjęcia swej tuby jak to dokładnie wygląda aby podobnego Diy zrobić. ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmm fajny model. Wewnętrzny jest krótszy na bokach i jeszcze wygięty w środku a skrzydełka większe i wyżej umieszczone. Pomyślane.

 

Warunki stałe z wachaniami 2-4C 10-30% day/night. Lampa ~20cm . Zapisały się na siłkę więc po rozgrzewce, po czysta na głowe Dobrejwody noGaz.

Pompka na maxa to 15cm od dołu powietrze leci przez otwory Pota. Sprawdzane zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Mały up co było i jak wyglądały a jutro aktualne zdjęcia i więcej opisu.

Tydzień 3:

troszkę zbytnio zostałą zgięta i tradycyjnie u mnie pękło, a aby tradycji było więcej to poszedł główny szczyt.large.IMG_20160811_085014.jpglarge.IMG_20160811_085039.jpg

Szyna zrobiona - ten poprzeczny drut.

Reszta ma się dobrze.large.IMG_20160811_085427.jpglarge.IMG_20160811_085917.jpglarge.IMG_20160811_085914.jpglarge.IMG_20160811_085830.jpglarge.IMG_20160811_085443.jpg

 

Tydzień 4-5

Zrosło się, trochę w plecy lecz żyje.large.IMG_20160820_224423.jpg

Reszta cacylarge.IMG_20160820_224409.jpglarge.IMG_20160820_224404.jpglarge.IMG_20160820_224357.jpglarge.IMG_20160820_224346.jpg

Edytowane przez kapulater
Dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lekki up. Wieczorem edit gdy wstaną
DAY: Weg-36/ciemnia/indu-7
Temp/Wet
On: 24stC tylna sciana; 28stC centrum
Nawilzacz pełny zbiornik 2L na max ustawienie. Starcza na 10h czyli gdy śpią, brak.
POKARM
Woda odstana z skorupkami i fusami, Pierwsza mieszanka nawozu, przygotowana na dzisiaj także z jajkami, tabela w5 na 5L wody.
Chyba padł czujnik temp od wentylacji. Ustawiona by było cicho i gra.

Topy zostaną ile wyjdzie, zależy jakie będą sporo jest dość związanych.
Na tą chwile mam około 30-40cm od szczytów na max w gore lampe wiec defo i rownam szczyty lecz jest pomysł na siatkę podstawa i boki a lampa pionowo a odłyśnik jakaś samoróbka . Bądź T5 30W jako dodatkowe światło dojdzie.

+ zostanie sam filtr a wentylator wyleci na zewnątrz.co doda kilkanaście centów do wysokości.

Nadal czekam na włoski wczoraj jeszcze nic, wieczorem dzień wiec zobacze i zdjęcia będą.

Edit:

Są pierwsze małe włoski na każdej z panien, nie wszystkie szczyty lecz zaczęło się.

Zdjęcia jednak dopiero jutro. Dziś do roboty i nie było czasu zgrać.

Edytowane przez kapulater
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+