Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x250W | Sensi Skunk, Super Skunk Auto


Recommended Posts

Uzywalem telefonu Co do fotek też miałem problem mialem i poradziłem sobie tak jak już jesteś w pisaniu wiadomości to dodajesz załącznik wybierasz go sobie i dajesz wklej i po chwili znika i nic niema to w tedy klikam coś w stylu zaawansowane wklejanie zdjęć czy coś takiego i wyskakuje info że już jakieś foty wkleilem i czy chce kontynuować no to

I dajesz że chcesz kontynuować i wskakuje ci fota (musi mieć mniej niż 2mb)pozdrawiam mam nadzieję że pomoglem

dzieki poszlo

IMG 8567

IMG 8568

IMG 8569

IMG 8570

IMG 8571

IMG 8572

IMG 8574

IMG 8575

IMG 8576

IMG 8577

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to git. ładna zmiana od ostatniego upa widać że działa. ja trochę pozmieniałem w boksie i każda lampa ustawiona centralnie na dwie rosliny.

 

rerce podłamał mi fakt ze 3 chłopaków miałem :) za długo przytrzymałem tez je na veg.

Jutro 7 dnie po zmianie oświetlenia u 5x sensi skunk i czekam aż się określa :)

DSC 1316

DSC 1315

 

10x sensi skunk fem maja sie dobrze dzis maja 10 dni :)

zastanawia mnie fakt ze 6 z nich wsadziłem do ziemi z kostka, a 4 do kostki z perlitem i te z perlitem jakieś zdrowsze się wydaja

DSC 1310

DSC 1309

 
Na chwile obecna automatyki po zmianie światła super rosną i nabierają wielkości.

DSC 1314

DSC 1313

DSC 1312

DSC 1311

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

cieszyłem sie, jak sie okazało ze będę miał syna 6 lat temu, teraz wolałbym jednak same dziewuchy :(

kolejny nie fart z 5 młodszych sensi skunk 4 to chłopaki jedna jeszcze jest niepewna. Wiec sytuacja wygląda tak ze z 9 zwykłych nasion jakie dostałem 7 chłopaków 1 niepewna i 1 dziewucha masakra

DSC 1329

DSC 1328

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chlopaki podpowiedzcie bo czytam i szukam i ile ludzi tyle odpowiedzi,

cool tube do wiatraka i filterka węglowego podpinać??

czy oddzielny wiatrak z jednej strony a z 2 strony rura doprowadzająca powietrze z zewnątrz??

jesli opcja 2 to wentylator wyciągając podłączyć czy wpychając do coold tube??

dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kolejność patrząc od strony ogródka:

Filtr===>cool===>went przy czym went może być w środku lub na zewnątrz, taki układ jest najwydajniejszy. No chyba że masz kasiorki jak lodu to Cool zasilany osobnym wentem, wtedy zaciągasz powietrze spoza ogródka i poza ogródek wypuszczasz...

ZF

ŁK

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

53 minuty temu, Łowca Kurdli napisał:

kolejność patrząc od strony ogródka:

Filtr===>cool===>went przy czym went może być w środku lub na zewnątrz, taki układ jest najwydajniejszy. No chyba że masz kasiorki jak lodu to Cool zasilany osobnym wentem, wtedy zaciągasz powietrze spoza ogródka i poza ogródek wypuszczasz...

ZF

ŁK

nie nie mam kasiory ale mam wlasnie 2 extra fany ktore dostalem w spadku razem z lampami hps, wiec chyba to rozwiazanie bedzie naj choc nie wiem jak bedzie z halasem przy 4 wiatrakach w pokoju :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+