Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180/93W | Auto Black Mazar XL


Recommended Posts

Wiecie co Pany ? Obejdzie się tym razem bez LST czy łamanka - bo coś słabo to wygląda jak na ten czas. XL tylko jednak w nazwie , słabo się krzaczy - ogólnie jakaś popierdółka z niej :D 

Dziś "kiełknięta" pesteczka wylądowała w glebie , gdy tylko wyskoczy na powierzchnie - następny GJ się szykuje - bo z tej panienki niczego konkretnego się nie spodziewam a na urlopik jakieś zapasy trzeba zrobić :)

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - no oby tak było ;) Narazie nie będę pisał co tam puściło kiełek - żeby nie zapeszyć :)

Ale jak wyjdzie na powierzchnię to będziesz 1wszym który się dowie :D

 

@Kushownik - no oby , narazie średnio ją widzę - ale może mnie zaskoczy :)

A więc czekam na nowe zycie pozdro

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WITAM WSZYSTKICH :D

Po dłuższej przerwie - aż 7 dni ( dziś dzień 27 ) najwyzszy czas na up :) Zdjęcia z wczoraj ( z dnia 26 ) co prawda , ale od wczoraj się zbytnio nic nie zmieniło więc nie ma sensu robić. Wszystko wydaje się być w porządku tylko coś górne listki zwinięte w rulon - niby wilgotność 53% - ostatnio nawet mierzyłem - a coś się pozwijały , ale narazie staram się tym nie przejmować. Panna ma 31 cm jak narazie i ciągle idzie w górę , tylko jak sami widzicie prawie wcale się nie krzaczy - będzie topo - łodyga :)

 

DZIEŃ 26

 

gallery_3712_1659_308844.jpggallery_3712_1659_722684.jpggallery_3712_1659_866335.jpggallery_3712_1659_199711.jpggallery_3712_1659_75829.jpg

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+