Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Leczenie p/bolowe, p/nowotworowe -prosze o rady


Fakula

Recommended Posts

W jakiej formie i w jakiej dawce podać susz by miał działanie przeciwbólowe a nie dawał nieprzyjemnych skutków ubocznych. Drugie pytanie czy olej z samym cbd jest cos warty? A moze można ten olej zmieszać z przetworzonym suszem by bylo thc? Jestem zielona w temacie-prosze o pomoc. Osoba oslabiona , walczy z nowotworem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Koleżanko jeśli już to tylko RSO, na chwilę obecną mogę potwierdzić że osoba z białaczką podczas chemioterapii nie miała nudności, ani grzybicy i aft przewodu pokarmowego (może to zbieg okoliczności albo działanie RSO) próby wątrobowe w normie gdzie wcześniej bez oleju wątroba dostała tak po dupie że to historia...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

skoro już o mnie mowa... (kontaktowaliśmy się z @Fakula na priv, ale tu też piszę dla jasności)
nie mam RSO jak coś

 

Żeby nie było - w żadnym wypadku nie podżegam do przestępstwa.

 

Wg mnie uprawa roślin np automatycznych (szybciej gotowe - nawet w ok 60-75 dni - a wiem, że często czas gra tutaj kluczową rolę) w odpowiednio przystosowanym boxie (są gotowe zestawy do kupienia i to chyba najlepsza decyzja) i zrobienie samemu RSO i leczenie się również np masłem konopnym (warto o nim poczytać)* to BARDZO rozsądna opcja, ale oczywiście TYLKO I WYŁĄCZNIE w kraju, gdzie jest to LEGALNE (np Czechy, Holandia, Hiszpania). Jeśli można to warto na jakiś czas tam wyjechać i LEGALNIE posadzić TAM krzaki i zrobić lekarstwo, w Polsce ABSOLUTNIE tego nie można robić. Jestem człowiekiem prawa i uważam, że nie należy go łamać bez względu na osobiste przekonania. Pozdrawiam.

 

 

*nie wiem czy jest sens stosowania go podczas kuracji RSO, ale jak nie ma RSO pod ręką to chyba dobrze wspomagać organizm dobrym masłem zamiast zupełnie przerywać terapię - jak jestem w błędzie to przepraszam i proszę o edycję posta czy coś, żebym nie robił bałaganu na forum głupotami

 

 

PS: warto obejrzeć sobie ten film aby skumać o co chodzi z leczeniem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kazdy zwrot bezpośredni do osoby typu "posadź, podlej, zasadź, pal, jaraj, zapal, vaporyzuj, vapuj, zasadź, inhaluj, jedz, pij itd itp" w polskim prawie są odbierane do namawianie do czynu zakazanego- dlatego przestrzegam przed namawianiem innych.

 

Chorego prawa nie tworzą zdrowi ludzie  :zen:  na obecną chwilę na pewno nie umysłowo. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+