Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 375W | 625W - Original Amnesia Autoflower


Recommended Posts

No wlasnie czytalem ze indyki maja wieksza podatnosc na pleche a w tej odmianie dominuje sativa.
Najgorszy scenario dla mnie to ze w ost fazie cos sie spierdoli i caly projekt pojdzie do kosza.

dzieki Miś za podjecie tematu bo eksperci od porad chyba na wakacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Rajtka z weglem wisi od godziny + profilaktycznie mala doniczka z weglem pomiedzy i uwaga uwaga.. 54% zamiast 55%  :sleep:  mysle ze z tym pochlaniaczem bedzie podobnie bo juz na poczatku jeszcze w innym miejscu przerabialem te pochlaniacze i niedawaly rady zbic; nawet nic sie nie skroplilo a bylo 80%. Jak na poczatku mialem 15 donic to wilgoc tez byla wysoka potem zostalo 10 roslin i bardzo sie wyrownala na 40/42%. Wrzucajac do boxa 10 donic powierzchnia ogolna z 2m2 zostala zmniejszona na 1,2m2 i wilgotnosc podniosla sie usredniajac o jakies 15%. W moim odczuciu przez airpoty sp******a wiecej wilgoci i stad pewnie moje problemy z ogarnieciem.

Wiem ze wywalajac krzaka albo dwa sprawa sie zalatwi ale trudno mi sie z nimi rozstac zwlaszcza ze 5 juz poszlo w swiat.

Widzialem elektroniczne osuszacze ale raz ze ciagna duzo pradu a dwa ze malo nie kosztuje a kto wie czy to wogole zadziala w moim przypadku... ktos moze zna jakies inne sposoby typu ryz czy sol ale bardziej skuteczne ?!?!

 

 

Ja od kilku dni uzywam takiego pochłaniacza HumiStop mam wstawione dwie sztuki powiem ze z 55-60% mam teraz w nocy 45% i wylalem nawet sporo płynu wiec coś tam działaja.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zsunalem donice bardziej na srodek i dolozylem bambusy po bokach namiotu robiac dodatkowe przezebrowanie tak zeby sciany namiotu sie nie zapadaly przy wlaczonym wyciagu (te 120tki sporo sie zapadają i ze 120x120 robi sie 100x100). Tym samym powstala wieksza wymiana gora/dol i teraz mam w dzien 38-40% w nocy 55-60%.
Raz ze klimat w uk jest jaki jest, dwa ze airpoty oddaja duzo wiecej wilgoci niz klasyczne donice stad male zawirowania przy zmianie environment'u. Niedlugo up.
pozdro  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+