Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 70W | White Russian Auto, Easy Plant XXL Auto


Recommended Posts

Ten zarnik HPS juz chyba jakis wysluzony bo licho wygladaja poszukaj 100 W albo jak inni radza dodaj jakies CFL o barwie 2700kalwinow bo na fotach zdecydowanie widac ze ta lampka nie daje rady.

Ten zarnik 2 uprawy juz przepracowal dzis wieczorem prawdopodobnie doleci 1/2 cfl jak radzisz troche sie cykam bo na listwie mam 3 zasilacze 12v i lampe z timerem malo miejsca troche ale cos moze wykombinuje

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zmien zarowke na nowa ja zarowke zmieniam co uprawe choc dwie uprawy tez daly by rade trzecia juz nie tylko do smieci no chyba ze bys mial na cyfrowym zasilaniu a nie magnetycznym to zywotnosc zarnika przedluzysz o jedna uprawe.U mnie wpiete nie takiej mocy sprzet w jedna listwe i jeszcze sie nic nie spalilo.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zmien zarowke na nowa ja zarowke zmieniam co uprawe choc dwie uprawy tez daly by rade trzecia juz nie tylko do smieci no chyba ze bys mial na cyfrowym zasilaniu a nie magnetycznym to zywotnosc zarnika przedluzysz o jedna uprawe.U mnie wpiete nie takiej mocy sprzet w jedna listwe i jeszcze sie nic nie spalilo.Pozdro.

myślałem że te  3 poleci dodam 2 cflki narazie bo i tak nie mam $$$ na żarówke może da rade

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+