Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 70W | White Russian Auto, Easy Plant XXL Auto


Recommended Posts

Oj polecą ;) aż chcą światła dotknąć ;) dobrze jest a będzie lepiej.

I jak pisze smaku mieszający to podstawa. Możesz też zrobić tak: delikatnie rozgżeb trochę ziemi w koło roślinek , delikatnie złap łodyżke mniej więcej w połowie obniż do gleby i podsyp to co odsypałeś/odgarnąłeś wcześniej , po jakimś czasie z łodyzki powinien zrobić się korzeń i po ptokach  ;)

Zgiąć ją mam tak?

i zasypać w ziemi?

nie połamie jej?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - ja tak robiłem kilkukrotnie. Nie , nie połamiasz bo nie będziesz naginał typowo jak dużą roślinkę.....tylko łapiesz łodyzkę -może być zaraz pod "pestkowymi listkami" i delikatnie ściągaj ją do dołu , gdy nad powierzchnią zostanie taka wysokość która będzie dla Ciebie odpowiednia , podsypujesz ziemią i tyle......jak coś to zrobie filmik wieczorem i wyślę Ci na PW jak nie bedziesz wiedział co i jak ;) ale myślę , że sobie poradzisz z palcem w d.....oniczce  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - ja tak robiłem kilkukrotnie. Nie , nie połamiasz bo nie będziesz naginał typowo jak dużą roślinkę.....tylko łapiesz łodyzkę -może być zaraz pod "pestkowymi listkami" i delikatnie ściągaj ją do dołu , gdy nad powierzchnią zostanie taka wysokość która będzie dla Ciebie odpowiednia , podsypujesz ziemią i tyle......jak coś to zrobie filmik wieczorem i wyślę Ci na PW jak nie bedziesz wiedział co i jak ;) ale myślę , że sobie poradzisz z palcem w d.....oniczce  :laugh:

Dzis wieczorem będe z nimi działał odsypie z boku lodygi rowek w to wpitole lodyge i zasypie bedzie krzywo ale dobrze ;D Dzięki za rade  czy to ma kolanko takie wystawac/

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrobiłem troszke zdjęć żeby lepiej to uwidocznić ;) ale wydaje mi się , że to banalnie proste ;)

 

Rozgżebujemy delikatnie ziemię tuż przy malutkiej ;)

 

gallery_3712_1580_131731.jpg

 

 

 

Delikatnie łapiąc malutką naginamy ją w miejsce gdzie odsypaliśmy ziemi:                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

gallery_3712_1580_104408.jpg

 

Podsypujemy zglebowaną malutką i tyle  :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+