Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 70W | White Russian Auto, Easy Plant XXL Auto


Recommended Posts

Ziomuz poloz je na ziebie zrob LST napewno,wyjdzie na lepsze niz zeby ci badyl wyrosl a na gorze jakiess topki male..tak beda rosly sobie topy prawie, ze od ziemi maly lasek sie zrobi,.chodz ja to bym juz je dawno,kladl..z.fartem

myślałem o tym ale nawet przy takich badylach zaczyna sie powoli problem z szerokością więc odpuszczam

 

Co Ty z tym LST :) u każdego w temacie namawiasz do LST ? Tu problemem jest zbyt słabe światło. Auto najlepiej puścić wolno. 

dokładnie zarówka po 2 grow juz słabo świeci ale już doszła mi 100w o podwyższonej mocy świetlnej 10600 lumenów i układ zapłonowy więc jak na samo flo dostaną to coś sie ruszy a do outa to jeszcze 1 grow w tym setupie zrobie (procz tego) pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elegantura :D Teaz tylko patrzeć jak ruszą z buta :)

Rozumiem , że to już z nowym światełkiem ?

nie nie z nowym jeszcze nie B)  postanowiłem że dzis je troszke nagne na jutrosie ładnie podniosą i (mam nadzieje) dojdzie mi gniazdo e40 więc mam nadzieje że coś sie z tego uciuła a na następny grow już bardziej sie postaram obiecuje ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+