Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 130W | Fruit Auto, AK-47 Auto


Recommended Posts

@Panika - łakomstwo nie popłaca  :laugh:  żarcik ;) tym bardziej po takiej akcji powinieneś z nią pogadać. Wytłumaczyć dlaczego tak się stało i że mimo wszystko nic złego jej nie groziło. 

Moi się dowiedzieli na samym początku moich zabaw z konopią to będzie już z 10 lat temu jak już nie mieszkałem z nimi :)

 

A najlepszy motyw był jak moja córeczka , miała wtedy jakieś 2 latka i nie wymawiając "R" tylko zamiast tego "L" , babcia ( czyli moja matula ) spytała się jej co chce na dzień dziecka i w odpowiedzi otrzymała : "Babciu , lolki"   :laugh: ..........Matula zdębiała i rzuciła textem: "Ładnie Cię tatuś uczy"

hahahahahha trzeba było jej tłumaczyc z 5minut , że chodziło o rolki :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mówiła, mówiła, bo od razu nie wiedziała co zrobić to zniesla przytopowca ktory mi wypadł na dol. Jej dpbra koleżanka-sasiadka wie, jej 18letni syn, babcia, dziadek, siostra, brat wiedział od początku.

Powiedziałem jej zeby z nimi pogadala zeby to zatrzymali dla siebie. Sasiadka powiedziała bodajze tyle co usłyszałem ze "nie powie, niech sie chłopak nie denerwuje" wiec trzymam kciuki ze nikt nic sie nie dowie. Zawiodłem sie na mamie trochę ze od razu z ta sprawą poszła do nich zamiast pogadać ze mną..

@Scorp

Swoja drogą, hahaha, twoje corka tam dobrze wiedziala co chciała! :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+